Реклама

Голова Донецької облорганізації АПУ звинуватив Віталія Скоцика в узурпації влади

6 лютого 2017 90 0
Віталій Скоцик, голова Аграрної партії України
kurkul.comВіталій Скоцик, голова Аграрної партії України

Керівництво Аграрної партії України узурпує владу і не зважає на інтереси регіональних членів. Про це у своєму блозі на сайті Донецької обласної парторганізації АПК повідомляє її голова Дмитро Козацький, передає Agropolit.com.

Він приводить кілька факторів, які на його думку свідчать про такі дії.

Перше – неугодних регіональних лідерів відтісняють від управління партією.

«Ми стали третьою політичною силою за кількістю міських, сільських, селищних голів і п’ятою за кількістю депутатів місцевих рад у загальному рейтингу кількості кандидатів, які були висунуті та пройшли за списками партій. Успіх? Безумовно. Але це не досягнення Центрального апарату, не результат партійної роботи, це виключно оцінка роботи й визнання авторитету місцевих лідерів у різних регіонах країни. Тих лідерів, за яких треба хапатись, дослуховуватись і будувати партію, спираючись на їхній досвід», – каже він.

Однак все відбувається навпаки.

«На Х з’їзді АПУ переобрано склад самої президії. З нього виключено Геннадія Новікова, Сергія Іващука, Андрія Гордійчука, Сергія Гайдая, які на місцевих виборах у жовтні 2015 р. забезпечили одні з найкращих результатів. Про що це говорить? Про те, що на етапі формування партії сильні лідери, з власним авторитетом, із досвідом роботи і підтримкою серед населення були потрібними. Зараз, коли вдалося збудувати більш-менш потужну політсилу й виграти на місцевих виборах, лідери зі своїми думками, які різняться з думками партійної верхівки, вже не потрібні. Бо сьогодні вже інше завдання – треба думати над списком до Верховної Ради. До речі, так нікому достеменно й невідомо – хто і як саме буде його формувати? Буде він обговорюватися з регіональними організаціями чи рішення знов прийматиметься кулуарно, у вузькому колі осіб, наближених до лідера?», — пояснює аграрний політик свою точку зору.

Друге – внесені до статуту партії зміни, які розширюють повноваження президії АПУ та її керівництва, ули з порушеннями.

«На VIII з’їзді, попри те, що затвердження змін до Статуту партії було винесено окремим питанням порядку денного, голова партії скасовує його обговорення одноосібним рішенням; чим, власне, під переважний «одобрямс», наділяє себе та Президію партії виключним правом призначення і звільнення членів партії із ключових партійних посад. Далі – гірше. Звільняють голову Миколаївської парторганізації Євгена Березовського, який активно критикував дії Скоцика та Безсмертного. Його навіть не заслухали на президії партії», – каже Дмитро Козацький.

Третє – регіональні організації не чують.

«На місцевих виборах до об’єднаних громад у грудні 2016 р. Донецька регіональна організація не відчула допомоги з боку Центрального апарату, навіть моральної. У голови партії та його заступників не знайшлось елементарного – кількох хвилин на те, щоб просто поспілкуватись про проблеми під час виборів. Що вже казати про фінансову допомогу та обіцяні вокальні колективи…», – деталізує Дмитро Козацький.

Виконано за допомогою Disqus