Березовський звинуватив Скоцика та Безсмертного у підготовці замаху

22 лютого 2017 152 0
Євген Березовський каже, що його «замовили» Віталій Скоцик та Роман Безсмертний
Agropolit.comЄвген Березовський каже, що його «замовили» Віталій Скоцик та Роман Безсмертний

Лідер Миколаївської обласної організації АПУ Євген Березовський звинувачує голову Аграрної партії України Віталія Скоцика та голову центрального апарату АПУ Романа Безсмертного у спробі підготовки замаху на нього. Про це він повідомив AgroPolit.com, коментуючи поширену в ЗМІ інформацію про те, що опоненти погрожували йому через підставних людей фізичною розправою.

«Це правда. На позаминулому тижні (в четвер) мені зателефонував один серйозний бізнесмен і розповів таку ситуацію. Він був свідком того, як людина, представившись представником Скоцика і Романа Петровича (без прізвища), домовлявся у ресторані «Гогі» з певними «елементами» про те, щоб вони здійснили фізичну розправу наді мною аж до фізичного знищення. Цей бізнесмен немає ніякого відношення до Аграрної партії. Але прозвучали ті речі, про які знати він не міг. Зокрема, про наш конфлікт із керівництвом партії. Я не знаю і не можу точно сказати, чи це була реальна погроза чи спроба мене налякати. Але це було 100%. Після цього інциденту я подав заяву до правоохоронних органів (МВД), зараз йде слідство (копія заяви, яку написав Березовський, викладена нижче – ред.). Тому поки що я не буду називати ім’я цієї людини, але як тільки всі крапки над і буде поставлено, я це зроблю», – заявив Євген Березовський.

За словами політика, він не звертався з цього приводу до лідера АПУ Віталія Скоцика, але останній однозначно знає про цей інцидент.

Єген Березовський також пояснив причин непорозуміння з керівництвом АПУ:

«Конфлікт виник на протиріччі інтересів. Наприклад, звільнення Донецького голови АПУ після його звернення до ЗМІ. Він розповів про те, що Скоцик захопив владу в АПУ, присвоїв її. Я думаю, що мої опоненти вважають, що все це моделюю я. Відповідно вважають мене лідером опозиції», — говорить Євген Березовський.

Політик також нагадав про іншу конфліктна ситуацію – вибори нового голови Миколаївської партійної організації АПУ.

Нагадаємо, нещодавно керівник юридичного департаменту центрального апарату АПУ Ірина Петренко повідомила, що відбувається рейдерське захоплення цієї облрганізаці за участі Євгена Березовського та Артема Кравченко. Натомість пізніше Березовський спростовував це і пояснив, що його та Кравченко самі ж миколаївські партійці обрали на посади (відповідно – заступника і голови Миколаївської парторганізації) на виборчій конференції від 8 січня 2017 року. Наприкінці 2016 року рішенням президії АПУ Березовського звільнили з посади голови Миколаївської парторганізації.

AgroPolit.com також звернувся у прес-службу АПУ, до лідера партії Віталія Скоцика та Романа Безсмертного з проханням прокоментувати дану інформацію, але відповідь не отримали.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus