ХАРП представить нові розробки на «Зернових технологіях»

7 лютого 2017 73 0
Підшипник ХАРП
ХАРППідшипник ХАРП

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) представить ряд інноваційних рішень на агропромисловій виставці «Зернові технології», повідомляє Traktorist.ua.

На стенді заводу буде представлена ​​продукція, як така, що давно знайшла успішне застосування в сільському господарстві, так і широкий асортиментний ряд нових лінійок продукції ХАРП.

Серед зразків, які будуть демонструватися на стенді — асортимент кулькових радіальних однорядних підшипників HARP AGRO (так званих «мільйонників»), а також підшипників HARP AGRO з унікальним ущільненням підвищеної герметичності X-SHIELD, що дозволяє підшипникам ефективно працювати в запиленому середовищі, жорстких умовах експлуатації сільгосптехніки.

Серед інших інновацій на стенді ХАРП буде представлена ​​лінійка маточинних підшипникових вузлів HARP AGRO UNIT в яких застосований принцип трьохбарьєрного захисту, що забезпечує надійний захист від будь-якого типу забруднень. Ноу-хау в області гарту сталі значно збільшує зносостійкість вузла, а найсучасніші технології виробництва забезпечують високу міцність і надійність, максимальну стійкість при будь-яких умовах експлуатації.

Відвідувачі виставки також зможуть ознайомитись з надійними рішеннями, реалізованими в новій лінійці корпусних підшипників Y-типу — аналогів YAR, YET, YEL і лінійкою корпусних вузлів на базі даних підшипників. Вони комплектуються ущільненням підвищеної герметичності X-SHIELD, що забезпечує надійний захист від попадання бруду, пилу і вологи.

Застосування сталевої захисної шайби дозволяє додатково захистити ущільнення від зовнішнього фізичного впливу (тверді частинки в грунті, стерня, що рухається солом'яна маса).

Корпусні і ступичні підшипникові вузли ХАРП не вимагають обслуговування, мають збільшений термін служби. Суттєвою особливістю лінійки корпусних підшипників є повна взаємозамінність підшипника і корпусу в будь-який необхідний час експлуатації.

Підшипники і підшипникові вузли ХАРП є енергоефективним уніфікованим рішенням для застосування в дискаторах, сіялках, комбайнах та інших видах вітчизняної та імпортної грунтообробної, посівної і збиральної техніки.

Для того щоб наочно продемонструвати якість, конструктивні особливості продукції та її конкурентні переваги відвідувачам виставки будуть представлені зразки підшипників і підшипникових вузлів в розрізі.

Виконано за допомогою Disqus