Реклама
Якими були аграрні будні користувачів Instagram?

Аграрні фото в Instagram: що потрапило у об’єктив?

Служба новин 28 січня 2017 350 0

Щодня у соцмережах ми наштовхуємося на купу інформації, фото, відео, чиїсь думки і безкінечні ланцюги коментарів. У вирі побаченого і почутого не завжди вдається помітити красу, яку інколи вдається «зловити» в об’єктиві фотокамери чи звичайного телефону. Не дарма кажуть, прекрасне помічаєш здалеку. Kurkul.com вирішив корисно провести час в Instagram та підібрати найбільш цікаві, яскраві аграрні фотографії за останній тиждень.

Чесно кажучи, обирати було не легко і, погоджуємося, що справа ця досить суб’єктивна. Тож пропонуємо зазирнути на аграрні сторінки популярної соцмережі для обміну фотографіями з користувачами усього світу та переглянути світлини, які припали нам до смаку. Кожну фотографію ми підкріпили цікавим фактом на тему зображеного на фото.

Фото користувача sam_sanga з Австралії.

Всього в світі налічується близько 1,5 млрд корів. Цифри, звичайно, приголомшливі. У такій державі, як Австралія, корів майже в 2 рази більше, ніж самих жителів.

Фото користувача natgeo

«У Новій Зеландії 39 млн овець (приблизно 10 на одну людину). Країна має найвищу щільність овець на одиницю площі в світі. А це значить, є хороший шанс опинитися в овечому вихорі у будь-який момент», — йдеться у підписі фото.

Фото користувача mayalgharabally

У Китаї вперше придумали кислу капусту. Її вимочували у вині. Такою стравою годували рабів — будівельників Великої Китайської стіни.

Фото користувача sri_widiya з Індонезії.

Людина чує крик півня на відстані двох кілометрів.

Фото користувача wild about animals із Шотландії.

Вівці здатні дивитися назад, не повертаючи голови.

Фото користувача fee.jennings з Австралії.

26 січня австралійці відзначають національне свято — день Австралії. Дівчина підписала фото: «Кури на розпеченому даху! З днем Австралії!». А ми додаємо цікавий факт: найбільша кількість жовтків, коли-небудь знайдених в одному яйці, — дев’ять.

Фото користувача hasa_min з Кореї.

Один і той же півень кукурікає завжди однаково. При цьому, якщо півень не зможе витягнути шию, то не зможе кукурікати.

Фото користувача hudzaifahw з Індонезії.

Якщо поставити на одну чашу терезів усе людство, а на іншу зігнати всіх корів та биків, загальна вага «рогатих» втричі перевищить вагу людей.

Фото користувача beekeepers_naturals з Канади.

Бджоляр за допомогою диму не заспокоює бджіл, а навпаки — лякає, створюючи імітацію пожежі. Бджоли, як стародавні мешканці лісу, з появою диму накидаються на мед, щоб запастися ним на далеку дорогу. Коли ж черевце бджоли наповнюється медом — воно не гнеться і бджола не може пустити в хід жало.

Фото користувача agromaliciaoficial

Зебу — великий горбатий бик. Характерною особливістю зебу є шкірно-жирова складка в області загривка. Зебу досить давно одомашнені, їх активно використовують у тваринницькому господарстві. Завдяки природним особливостям, вони вигідно відрізняються від домашньої худоби, адже мають імунітет до ряду інфекційних захворювань, а також стійкі до укусів кліщів.

Фото користувача nikijabbour з Нової Шотландії.

Цікавим фактом до цієї світлини є реальна історія. На фото – Ніккі Джаббур, садівник і автор кількох книжок про вирощування органіки протягом усього року (одна з них — «The Year Round Vegetable Gardener»). Довгі холодні зими Нової Шотландії не мають бути перепоною свіжим продуктам з власного городу, впевнена жінка. Тому ми обрали це фото, щоб поділитися ідеєю з українськими фермерами, адже наші зими також бувають доволі суворими. Сад Ніккі займає менше двох соток землі, але на них жінка вирощує десятки різних сортів овочів та експериментує з арахісом, інжиром, пастернаком, кіноа та артишоками.

Фото користувача careelbayhoney_co

Підпис під фото: «Свіжі стільники на сніданок. Завжди приємно приводити наступне покоління на пасіку, майбутнє знаходиться в хороших руках!»

Фото користувача stellamlrd з Індонезії.

Бик — дальтонік, він не розрізняє кольори. А тому під час кориди він мчить на ганчірку тореадора зовсім не тому, що вона червона, а тому, що його дратують різкі рухи перед очима.

Фото користувача whiteoakapiaries з США

На дахах адміністративних будівель у Лондоні знаходиться до 2 тис. нелегальних пасік. Найдивовижніше, що самі лондонці про це навіть не підозрюють. Як бджоли (і бджолярі) примудряються не привертати увагу службовців, які працюють в цих будівлях, залишається загадкою.

Читати по темі: Ферми у мегаполісах: досвід США

Читати по темі: По заповітам Карлсона: ТОП-7 міських ферм на даху

Коментуючи світлину, автор називає це фото найкращим, яке йому вдалося зробити у 2016 році.

Фото користувача brutasdaagro

На фото збирають урожай сої. Цікаво, що достатньо довго для сої не могли знайти український відповідник назви. Були запропоновані такі найменування як олійний горох, олійний біб, боби Габерландта, і навіть чарівне латинське ім'я — гліцинія, проте все-таки визначилися на англомовному перекладі з японської, яким ми зараз і користуємося — соя.

Фото користувача vivocavalocrioulo

На відміну від багатьох інших тварин, коні бачать світ кольоровим, але червоний і синій кольори їм непідвладні. Ще одним унікальним явищем є те, що його кут зору наближений до 360 градусів.

Таким ми побачили сільське господарство в Instagram. Сподіваємось, цікаві факти були корисними, пізнавальними та підняли вам настрій перед вихідними.

*інформація зібрана з відкритих джерел

Вікторія Сумченко, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus
Реклама
Матеріали за темою