ВРУ ратифікувала угоду про участь України в програмі ЄС з підтримки малого бізнесу

22 лютого 2017 34 0
Програма сприяє імплементації Акта Малого Бізнесу для Європи та впровадженню мережі «адвокатів бізнесу»
112.internationalПрограма сприяє імплементації Акта Малого Бізнесу для Європи та впровадженню мережі «адвокатів бізнесу»

Сьогодні Верховна Рада ратифікувала Угоду між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС COSME — «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (2014-2020)».

Про це повідомляє прес-служба віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Зазначається, що COSME – одна з ключових програм Євросоюзу з бюджетом 2,3 млрд євро, яка спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва, обмін досвідом, підвищення ділової активності підприємців, розширення торговельно-економічних зв’язків і формування культури ведення бізнесу відповідно до найкращих світових стандартів.

«COSME – це широкий набір додаткових можливостей для українських підприємців. Програма передбачає надання фахових консультацій, проведення тренінгів, семінарів і різноманітних секторальних конференцій для малих і середніх підприємців, а також програми обміну, стажування та додаткові можливості пошуку партнерів у Євросоюзі», — зазначається у повідомленні.

Також програма сприяє імплементації Акта Малого Бізнесу для Європи (Small Business Act for Europe) та впровадженню мережі «адвокатів бізнесу» — Уповноважених із питань МСП (SME Envoys).

«Ефективна реалізація Програми дозволить українським підприємцям скористатись більшою кількістю переваг Зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом, значно підвищить конкурентноспроможність національних виробників, а також сприятиме розвитку економічного потенціалу України і впровадженню найкращих практик ведення бізнесу», — додається у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus