ПНАК відкрив пункт прийому молока на Одещині — Свереда

25 лютого 2017 209 0
Зиновій Свереда, Президент Українського кооперативного альянсу
Latifundist.comЗиновій Свереда, Президент Українського кооперативного альянсу

Перший національний аграрний кооператив (ПНАК) 24 лютого запустив роботу мобільного приймального пункту молока в с. Введенка на Одещині. Про це в ексклюзивному коментарі Kurkul.com повідомив Президент Українського кооперативного альянсу (УКА) Зиновій Свереда.

«Зараз мобільний пункт прийому, який було створено при підтримці місцевої влади, покриває кілька сіл. Про результати його роботи ми зможемо сказати лише в квітні-травні, адже зараз зима і корови не дояться. Також зараз йде підписання попередніх договорів з місцевими селянськими господарствами», — розповів Свереда.

За словами кооператора, кілька місяців тому ПНАК та УКА відкрили свої представництва в Одесі та планують розвивати кооперацію в Причорноморській зоні — Одеській, Херсонській та Миколаївській областях. Таке рішення було прийняте за результатами соціологічних досліджень, які були проведені в 2016 році.

«Першою в цьому регіоні почала діяти програма молока. Згодом ми плануємо зробити сільськогосподарську школу ПНАК та УКА. Ми маємо заявки на навчання в ній від 50 чоловік, готових розпочати кооперацію в різних напрямках — від вирощування баштанних, до переробки ягід, плодів, виготовлення томатного соусу та яблучних концентратів», — говорить Зіновій Свереда.

Фото нового пункту прийому розмістив на своїй сторінці в Facebook директор одеської філії ПНАК Руслан Небога.

Андрій Губін, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus