Реклама

Аграрії з 1 квітня отримають прозору систему відшкодування ПДВ — Данилюк

13 березня 2017 92 0
Із 1 квітня 2017 року має запрацювати прозора й зрозуміла система відшкодування ПДВ
taxlink.uaІз 1 квітня 2017 року має запрацювати прозора й зрозуміла система відшкодування ПДВ

Автоматичний реєстр відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) повинен запрацювати з 1 квітня 2017 року.

Про це повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк під час Першого економічного форуму у Києві, повідомили в УНН.

«Я впевнений, що ми це дотиснемо, і з 1 квітня прозорий реєстр відшкодування (ПДВ — ред.) запрацює. Він буде автоматичним», — сказав Олександр Данилюк.

Українські аграрні компанії вже давно чекають на зрозумілу й доступну систему відшкодування ПДВ. Донині існували одразу два реєстри, куди підприємства мали подавати свої дані. Це створювало багато можливостей на державному рівні для маніпуляцій із відшкодуванням ПДВ.

Нещодавно Олександр Данилюк пообіцяв, що новий механізм буде «працювати як годинник».

«Ми взяли цю функцію ведення і забезпечення прозорості реєстру на себе. Це дуже прозорий майданчик. Відкритий реєстр. ДФС вносить інформацію, а Держказначейство автоматично відшкодовує. Все відкрито, просто і зрозуміло. Простий алгоритм, працювати буде як годинник. Мінфін не має права втручатися в реєстр", — сказав міністр фінансів в інтерв’ю одному з українських видань.

Також, за словами Олександра Данилюка, найближчим часом Мінфін представить концепцію реформування Державної фіскальної служби.Він зазначив, що значним пріоритетом на шляху реформування фіскальної служби є скасування податкової міліції і створення Служби фінансових розслідувань та прозорого реєстру відшкодування ПДВ.

Виконано за допомогою Disqus