Земля фермерам навічно — Ляшко

20 березня 2017 157 0
Олег Ляшко, лідер Радикальної партії України
politeka.netОлег Ляшко, лідер Радикальної партії України

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко запропонував внести зміни до Конституції України та назавжди закріпити землю за фермерами, повідомляє сайт Голосу України.

«Земля і люди — головне багатство України. Натомість влада хоче позбавити українців права володіти своєю землею. 55 народних депутатів звернулись до Конституційного суду з вимогою скасувати мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення, який, на превеликий жаль, діє лише до кінця цього року. Незабаром уряд збирається внести на розгляд парламенту законопроект про запровадження ринку землі, який дасть змогу транснаціональним корпораціям пограбувати українців. Земля має належати народу України тим, хто на ній живе та обробляє її, а не іноземним зайдам та аграрним латифундистам! Держава має створити умови, щоб земля годувала нинішнє і наступні покоління українців, а не безповоротно потрапила до рук іноземців, спекулянтів та сировинних олігархів», — завив політик.

За словами Олега Ляшка, потрібно передусім провести інвентаризацію всіх земель в Україні.

«Досі незрозуміло, скільки в Україні мільйонів гектарів незатребуваних паїв, наприклад, від померлих, у яких немає спадкоємців або скільки землі в корупційний спосіб здається в оренду райдержадміністраціями, і гроші йдуть у кишені чиновників, а не до місцевих бюджетів», — наголосив Олег Ляшко.

Олег Ляшко звернувся до парламентарів з проханням підтримати запропоновані зміни до Конституції.

«Давайте на рівні Конституції закарбуємо, що головний господар на українській землі — український фермер, і назавжди захистимо українську землю від дерибану латифундистами та скуповування іноземцями. Українська земля має служити українцям!» — закликав парламентарій.

За словами лідера Радикальної партії, він пропонує якісну нову модель розвитку українського села.

Виконано за допомогою Disqus