Нормально система дотацій почне функціонувати з 2018 року — Богданова

21 березня 2017 195 0
У 2017 р. перед державою та аграріями стоїть завдання відпрацювати механізм сільськогосподарських дотацій, щоб з наступного року він працював без збоїв
zn.uaУ 2017 р. перед державою та аграріями стоїть завдання відпрацювати механізм сільськогосподарських дотацій, щоб з наступного року він працював без збоїв

Про проблеми із заповненням заяви, декларації та податкових накладних для отримання бюджетних дотацій, порядок розподілу коштів між сільгоспвиробниками і принцип розрахунку бази дотації розказала голова Податкового комітету Громадської Ради при МЕРТ Ольга Богданова під час інтернет-семінару від ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» (ВАР), пише pigua.info.

Експерт звернула увагу на неврегульовані, спірні питання й дала чіткий алгоритм дій для бажаючих отримати держпідтримку.

«2017 рік стане для нас випробувальним. Нам потрібно боротися за те, щоб вносити зміни в порядки, механізми і алгоритми — боротися за свої права. На мою думку, нормально система дотацій почне функціонувати з 2018 року», — підсумувала експерт.

На думку фахівця, зараз потрібно, найперше призупинити реєстрацію всіх податкових накладних за дотаційною діяльності, сформованих за березень.

«Не пізніше 20 березня ми з вами подамо декларацію за лютий за старою формою, 21 березня — подамо заявку про включення до Реєстру отримувачів дотацій. Я сподіваюся, що до 24 березня податкова повинна розглянути наші заяви. І з 24 по 30 березня ми реєструємо всі податкові накладні по дотаційній діяльності», — сказала Богданова.

Ольга Богданова зазначила, що в цьому році перед державою та аграріями стоїть завдання відпрацювати механізм сільськогосподарських дотацій, щоб з наступного року він працював без збоїв.

Виконано за допомогою Disqus