Реклама

Керівником Агенства ідентифікації і реєстрації тварин став Ігор Клименко

12 квітня 2017 160 0
Володимир Лапа представив керівника Агенства ідентифікації і реєстрації тварин - Ігора Клименка
www.consumer.gov.uaВолодимир Лапа представив керівника Агенства ідентифікації і реєстрації тварин - Ігора Клименка

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа представив трудовому колективу керівника Державного підприємства «Агентство ідентифікації і реєстрації тварин» Ігоря Клименка, йдеться на сайті Держпродспоживслужби.

Під час церемонії представлення Володимир Лапа окреслив основні проблеми, які є в питанні ідентифікації тварин.

За його словами, без ідентифікації тварин та наявності відповідних баз даних забезпечити епізоотичне благополуччя країни надзвичайно важко.

«На жаль, стан здійснення ідентифікації тварин в Україні вкрай незадовільний. І питання врегулювання цієї проблеми піднімається не лише на державному, але й на міждержавному рівні», ― наголосив Володимир Лапа.

Окремої уваги потребує вирішення проблеми із забезпеченням Агентства відповідним програмним забезпеченням та його інтеграції в глобальну інтелектуальну IT-систему.

Крім того, Володимир Лапа зазначив, що новий керівник повинен налагодити ефективну співпрацю  з Держпродспоживслужбою та забезпечити тісну комунікацію всередині колективу.

«Я знаю, що Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин ― це професійний та дружній колектив, який здатний на серйозні досягнення у своїй справі. Тому зберегти цей колектив і його напрацювання ― серед основних завдань для нового керівника», ― заявив Голова Держпродспоживслужби.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама