Реклама

На Волині на людські паї вивезли 15 вантажівок з трупами тварин

6 травня 2017 211 0
Люди бояться розповсюдженя чуми або іншого захворювання
tsn.uaЛюди бояться розповсюдженя чуми або іншого захворювання

На Волині обурені селяни перекрили дорогу Київ-Ковель-Ягодин, так звану Варшавську трасу, через гнилі туші тварин, які вночі з'явилися на їхніх угіддях. Інцидент стався вночі проти 5 травня у Ковельському районі між селами Озерне і Заячівка, повідомляє ТСН.ua.

«Уночі потай на людські паї вивезли 15 КамАЗів трупів тварин», — розповів місцевий житель Микита.

За даними голови Поворської сільради Сергія Семенюка, гнилі відходи сюди вивезли робітники сумнозвісного Ковельського ветсанзаводу, який вже потрапляв у поле уваги ЗМІ через влаштований раніше скотомогильник з трупами свиней і коней. До речі, його директору кілька тижнів тому оголосили про підозру.

«Це відходи з Ковельського ветсанзаводу, який просто забитий тими відходами. Міська влада не знає, куди їх подіти. Жодна громада не хоче їх приймати. Того вони вночі — десь з 2-ї до 6-ї години вивезли в межах 15 машин тих відходів на людські паї біля села Заячівка. І там такі запахи йдуть «приємні», — розповів Сергій Семенюк.

Жителі навколишніх сіл відреагували на ситуацію з гнилими відходами, заблокувавши дорогу. Селяни не пропускають нікого, тож утворився величезний затор. Люди відмовляються припинити блокування траси, допоки влада не організує вивезення скотомогильника.Сільський голова наголошує, що ситуація створює екологічну загрозу для навколишніх сіл. «Зараз собаки, лиси будуть розтягувати все, і це буде екологічна катастрофа для наших населених пунктів. Люди налякані, зараз ще піде якась чума», — коментує голова сільради.

Виконано за допомогою Disqus