Реклама

На Херсонщині аграріям перекрили водопостачання

10 травня 2017 241 0
Аграрії протестують проти припинення водопостачання
FacebookАграрії протестують проти припинення водопостачання

На території Бехтерської сільради Херсонської області проходить акція протесту аграріїв проти перешкоджання постачанню води на рисові ячейки сільгоспвиробників. Про це на своїй сторінці у Facebook написав головний редактор «Херсонской городской газеты» Костянтин Риженко.

За його словами, близько 100 чоловік вимагають повернення води для зрошення. Як повідомляється, Приморське управління водного господарства «раптово» припинило постачати воду з подачі начальника Сергія Володимировича Лупи. На місці події знаходяться сили Нацполіції. Ситуація поступово загострюється. Місцеві побоюються збройних інцидентів.

Протест херсонських фермерів

Пізніше, Костянтин Риженко додав, що фермери мають Дозвіл на спеціальне водокористування, який дійсний до 2019 р. На основі цього документу кожен квітень заключається договір на подачу води. Цього року фермери подали всі необхідні документи, як і минулого року, змін у законодавстві не було. Фермери навіть внесли передплату за водокористування. Проте, Приморське управління водного господарства цьогоріч, без будь-яких причин не захотіло підписувати договір на зрошення.

Дозвіл на спеціальне водокористування

Полив мав початися ще тиждень тому. Це означає, що Херсонська область може залишитися без рису.

Виконано за допомогою Disqus