В Україні розпочала діяльність міжнародна зоозахисна організація

12 травня 2017 115 0
Організація «Відкриті клітки» розпочала діяльність в Україні
FacebookОрганізація «Відкриті клітки» розпочала діяльність в Україні

У квітні 2017 року в Україні засновано зоозахисну організацію «Відкриті клітки Україна» (Open Cages Ukraine), яка є частиною міжнародної спільноти зоозахисників Open Cages International, йдеться у прес-релізі організації.

Організація займається припиненням страждань тварин, які використовуються у промисловості, тваринництві та індустрії розваг, шляхом введення системних змін у суспільстві.

«Відкриті клітки Україна» створені за підтримки польської організації Otwarte Klatki, яка успішно функціонує в Польщі з 2012 року і наразі налічує дванадцять локальних груп по всій країні та сотні активістів і волонтерів.

Основні напрямки діяльності «Відкриті клітки Україна» стосуються захисту фермерських тварин та контролю дотримання норм їх утримання, серед яких:

  • впровадження технології вільно-вигульного органічного утримання (free rangeorganic) курей-несучок при виробництві яєць;
  • контроль за м'ясовиробництвом;
  • боротьба зі шкуродернями та незаконним хутряним виробництвом;
  • захист життя тварин, які використовуються у розважальній індустрії та для проведення наукових дослідів в косметичній та медичній галузях;
  • ідентифікація тварин, захист безпритульних та домашніх непродуктивних тварин.
Виконано за допомогою Disqus