Найбільший прибалтійський дилер підписав ексклюзивний контракт з ХАРП

15 травня 2017 805 0
Підшипники ХАРП
upec.uaПідшипники ХАРП

За підсумками виставки Riga Agro 2017, що відбулась 28-30 квітня в Латвії, Харківський підшипниковий завод (ХАРП) підписав контракт ексклюзивної дистрибуції груп кулькових та корпусних підшипників.

Партнером компанії став найбільший дилер Балтійського регіону JSC IGNERA. Про це повідомляє traktorist.ua з посиланням на прес-службу УПЕК.

«За підсумками проведених на Riga Agro переговорів ми підписали контракт ексклюзивної дистрибуції продукції ХАРП з компанією JSC IGNERA в Латвії на групи кулькових підшипників HARP AGRO, а також нові лінійки корпусних підшипників Y-типу — аналогів YAR, YET, YEL», — коментує начальник департаменту продажу підшипників «УПЕК-Трейдінг» Віталій Бугров.

Компанія JSC IGNERA стала ексклюзивним дистриб’ютором тільки кулькових та корпусних підшипників. При цьому маточинні підшипники для сільгосптехніки HARP AGRO UNIT і корпусні на базі підшипників Y-типу залишаються актуальними для ринку Прибалтики. Віталій Бугров підкреслює, що компанія відкрита для подальшої співпраці з дилерами Балтійського регіону.

За повідомленням виробника, ХАРП після дворічної перерви відновив поставки продукції в Литву, перша партія з 2 500 шт. однорядних підшипників HARP AGRO вже відвантажена. В Латвію продукція ХАРП постачається після п’ятирічної перерви.

Виконано за допомогою Disqus