Аграріям із зембанком у 2 тис. га більш вигідно орендувати техніку — думка

17 травня 2017 300 0
Аграрій переконаний: іноді дешевше заплатити за виконання робіт стороннім компаніям
kurkul.comАграрій переконаний: іноді дешевше заплатити за виконання робіт стороннім компаніям

Сільгоспвиробникам, у розпорядженні яких близько 1,5-2 тис. га земельного банку, дешевше орендувати сучасну техніку та віддавати деякі напрямки на аутсорсинг, ніж вкладатись у власний парк техніки, пише Traktorist.ua.

Таку думку висловив комерційний директор «Діброва і К» Дмитро Зулинський під час АгроЕкспедиції Посівна 2017.

«Для нас прибуток другорядний. Ми просто робимо все правильно і як наслідок отримуємо гарний прибуток», — розповідає Дмитро Зулинський.

На думку Дмитра Зулинського, купувати дорогу якісну техніку потрібно лише тоді, коли в господарстві є ті об’єми робіт, під які вона розроблялась. В усіх інших випадках дешевше заплатити за виконання робіт стороннім компаніям, ніж утримувати власний технопарк та закладати в бізнес-план кошти на покупку техніки.

Як сказав аграрій, у господарстві власними силами виконують лише передпосівну підготовку та посів. На цих роботах задіяно 2 людини. Підживлення, захист рослин виконують підрядники.

«Не потрібно бути розумнішими за тих, в кого питаєш поради. Ми давно зрозуміли філософію наших підрядників: їм вигідно робити нас успішними, щоб ми мали змогу і надалі оплачувати їхні послуги» — підводить підсумок Зулинський.

Виконано за допомогою Disqus