Польське підприємство закупить 5 тис. т українських ягід

19 травня 2017 1144 0
Польське підприємство планує заготувати 5 тис. т малини
Kurkul.comПольське підприємство планує заготувати 5 тис. т малини

Під проведення робочої зустрічі директором департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА Юрієм Горбенком з власником інвестиційного підприємства «POLKO GROUP» Славоміром Полковським, пан Славомір повідомив, що наразі підприємство «POLKO GROUP» модернізують, оскільки фірма зацікавлена у розширенні потужностей. Відтак, цьогоріч у «POLKO GROUP» планують заготувати 5 тис. то малини, йдеться на сайті ДАПР Волинської ОДА.

Ягоди закупляють як на Волині, так і у Вінницькій, Закарпатській та Полтавській областях. Проте, підприємство зацікавлене у розширенні співпраці саме з місцевими агровиробниками.

Підприємство «POLKO GROUP» знаходиться у Маневицькому районі. Воно спеціалізується на переробці ягід малини, а також організовує підтримку дрібних виробників, власників особистих селянських господарств у її виробництві. Зокрема, фахівці підприємства надають консультаційні та дорадчі послуги.

Юрій Горбенко зазначив, що підприємство «POLKO GROUP» дає можливість селянам диверсифікувати виробництво, бо є гарантом збуту малини, і ті волиняни, які ще вчора вирощували традиційну картоплю, сьогодні мають чималий дохід в ягідництві.

Виконано за допомогою Disqus