У Волинській області відновили 240 км меліоративної мережі

5 червня 2017 109 0
Техніка під час меліоративних робіт
skr.ruТехніка під час меліоративних робіт

У рамках реалізації проекту «Відновлення меліоративної мережі для сприяння економічного зростання сільських територій Волинської області» із вересня 2014 р. було відновлено 240 км меліоративної мережі у 8 сільських/селищних радах Ковельського та Ратнівського районів, повідомили в Департаменті АПР Волинської ОДА.

Завдяки цьому проекту вділося осушити 346,7 тис. га земель.

За словами спеціалістів ДАПРу, відновлені меліоровані землі сприяють зменшенню підтоплень населених пунктів та дають змогу збільшити урожаї сільськогосподарських культур, а відтак й доходи господарств і сільського населення.

«Уже піднімалося питання щодо створення демонстративних фермерських господарств на осушених землях, щоб продемонструвати можливості їх більш ефективного використання та диверсифікації виробництва», — ідеться в повідомленні.

За словами керівника моніторингової групи з реалізації проектів у Волинській області Бернарда О’Саллівана, проект із відновлення меліоративної системи цікавий тим, що він є комплексним, тобто включає декілька аспектів: фізичний — очистку каналів, соціальний — покращення рівня життя місцевих жителів.

Виконано за допомогою Disqus