Kurkul search sub header Created using Figma

На Херсонщині готуються збирати урожай зернових через 30 днів

87
0
Збір урожаю зернових
kurkul.comЗбір урожаю зернових

Аграрії Херсонської області почали підготовку до збирання урожаю за місяць, пише Superagronom.com.

Проте сільгоспвиробники побоюються, що через несприятливі погодні умови навесні озимі культури більше уражувались хворобами — це може призвести до зниження врожайності.

«До збирання врожаю ми приступимо приблизно через 30-40 днів. Загалом, рослини нині нормально розвиваються. Хоча є особливості: через довгий період низьких температур маємо хвороби, які здатні вплинути на врожайність. Тож потрібно провести цілий комплекс відповідних заходів», — говорить директор ПП «Югтранзитсервіс-Агропродукт плюс» Віктор Шарга.

У свою чергу, голова асоціації фермерів Бериславського району Херсонської області Олександр Гордієнко зауважує, що озимі зернові зараз перебувають в більш-менш хорошому стані.

Держпродспоживслужба також інформує агрономів про необхідність приділити увагу захисту від шкідників, адже на посівах продовжується живлення й розмноження клопа-черепашки.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus