Сільський Ревізор проінспектував с. Омельник на Полтавщині

15 червня 2017 122 0
Поле в Омельнику
kurkul.comПоле в Омельнику

Другий виїзд із перевіркою села соціальний проект Сільський Ревізор здійснив у с. Омельник на Полтавщині.

Зараз тут проживає 1170 осіб, з яких левова частка — працездатне населення. Омельницька сільська рада однією з перших об'єдналася в територіальну громаду, до складу якої увійшли 20 населених пунктів із 5402 мешканцями.

Читати за темою Сільський ревізор: Омельник

Команда Сільського Ревізора дізналася, як працює голова Омельницької ОТГ, як місцеві мешканці залучають мільйонні інвестиції в розвиток села, як розвиваються освіта, спорт, культура. І звичайно ж Сільський Ревізор відвідав місцевих аграріїв, щоб дізнатися, чим вони живуть і як працюють.

Серед представників місцевого агробізнесу — фермерські господарства «Атланта» і «Май» та «Агрофірма ім. Т.Г. Шевченка», яка входить до структури агропромислової групи «Арніка» та має 2,5 тис. га в обробітку. Тут «Сільському ревізору» розповіли, що в Омельницькій ОТГ усерйоз займаються «вирощуванням землі» — органічним землеробством.

«Ми відійшли від того, щоб отруювати працівників гербіцидами. Друге — наші агрономи та механізатори отримали надсучасну техніку для застосування на органічних культурах, ці агрегати в Україні ще є рідкістю. Третє — керівництвом холдингу поставлено завдання, що тракторист у нас має отримувати зарплату 20 тис. грн»,— розповів директор агрофірми Володимир Шкірко.

Крім того, в Омельнику, поряд із вирощуванням зернових і технічних культур, у промислових масштабах вирощують традиційну українську культуру — технічні коноплі.

Детальніше про сільську перевірку читайте на сайті та стежте за новинами на сторінці проекту в Facebook.

Виконано за допомогою Disqus