Реклама

Тягач Renault C 440 пройшов спецпідготовку для українського ринку

16 червня 2017 98 0
Вантажівка Renault C 440 з причепом Meiler
kurkul.comВантажівка Renault C 440 з причепом Meiler

Компанія Renault Trucks на виставці «АГРО-2017» презентувала новинку — тягач Renault серії C 440. Для українського ринку машина пройшла спецпідготовку, пише Traktorist.ua.

Презентований тягач Renault серії C 440 для українського ринку має посилену конструкцію рами з 8 мм лонжеронами по всій довжині, посилений бампер та збільшений кліренс.

«Кожна машина оснащується індикаторами навантаження на вісь. Тому дуже легко самостійно контролювати навантаження машини. Система показує на панелі приладів тягача поточний розподіл ваги. Для напівпричепа ми пропонуємо аналогічну автономну систему, що монтується на причіп. В багатьох пунктах зважування машини, обладнані такою системою, проходять контроль поза загальною чергою», — розповідає керівник відділу продажів Renault Trucks Михайло Лапшин.

Він додав, що виробник рекомендує використовувати тягач з причепом 56 м3. При цьому маса автопоїзда з тягачем Renault серії C становить всього 15-16 т, але він зможе перевозити 24-25 т вантажу, з дотриманням обмеження маси автопоїзда в 40 т.

Виконано за допомогою Disqus