Реклама

Польща. Виробники овочів і фруктів створюватимуть власні бренди

23 червня 2017 125 0
Овочіта фрукти в супермаркеті
pixabay.comОвочіта фрукти в супермаркеті

Виробники мають запропонувати асортимент овочів і фруктів у таким чином, щоб при виборі споживачі керувалися не виключно цінами, пише «Шувар».

Таку думку висловив генеральний директор компанії OMD Якуб Бержинський.

«Торгова марка є показником якості для споживачів, тоді чому б не створити оригінальний бренд для яблук різних кольорів, сортів, форм і походження?», — припускає експерт.

Як зазначив Якуб Бержинський, яблука можна продавати за високими цінами, просто потрібно знати, як.

«Італійці Південного Тіролю продають красиво упаковані фрукти торгової марки «Мелінда» з маркуванням від виробника — в три рази дорожче, ніж без нього. На польському ринку на даний момент не існує торгової марки для фруктів і овочів, проте є величезний потенціал для створення першого впізнаваного бренду», — розповідає фахівець.

Для прикладу, компанії-виробники сиру і м'яса мають власні торгові марки у Польщі, але у випадку із фруктами і овочами питання про започаткування бренду досі залишається відкритим.

За словами Якуба Бержинського, виробники, що спеціалізуються на фруктах та овочах, повинні також дбати про достатні обсяги, належну якість та асортимент продукції, тільки так вони зможуть вижити в умовах конкуренції на ринку, а перший, хто створить впізнаваний бренд на ринку фруктів та овочів, може отримати дуже багато переваг .

Виконано за допомогою Disqus