Аудитори Херсонщини внесли рекомендації для розвитку вівчарства у державі

29 червня 2017 54 0
Вівці
Kurkul.comВівці

За результатами аудиту ДП «ДГ Інституту тваринництва степових районів ім. М.Ф.Іванова «Асканія Нова» Національного науково-селекційного центру з вівчарства» за період з 01.11.2013 по 01.06.2017, підприємство виявилося збитковим. За результами перевірки, аудитори підготували низку рекомендацій для покращення результативності фінансової діяльності підприємства.

Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.

Аудитори виявили факт збитковості даного Підприємства загалом на суму 8,83 млн грн, передусім, з причини відсутності розгалуженого ринку збуту вовни. Адже через слабку інфраструктуру переробки такої продукції вівчарства та її реалізації за ціною, нижчою за собівартість, понесені збитки.

Аудитори також констатують на тому, що темпи впровадження сучасних селекційних досягнень і енергоощадних технологій залишаються недостатніми.

При цьому низку рекомендацій підготовлено для істотної результативності фінансово-господарської діяльності Підприємства.

У зв’язку з цим Національній академії аграрних наук України варто внести ряд пропозицій Уряду, щоб розглянути питання про виділення коштів з державного бюджету на фінансову підтримку галузі вівчарства з відповідними розрахунками. Насамперед, для створення повноцінної інфраструктури з переробки вовни, отримання конкурентоспроможної продукції та виходом її на зовнішні ринки, популяризації вітчизняної продукції вівчарства.

Виконано за допомогою Disqus