Працівників українського агросектору скоро можуть замінити роботами

9 липня 2017 695 0
Металевий робот
pixabay.comМеталевий робот

Кожен четвертий із українських роботодавців (28%)  погодилися б в майбутньому замінити співробітників на роботів, інформує Eizvestia.com.

Про це розповів директор із розвитку сайту пошуку роботи Work.ua Сергій Марченко.

«Є футуристичні прогнози про те, що через 20-30 років у розвинених країнах половина людей поступляться своїми робочими місцями роботам. Ми поставили нашим роботодавцям питання: чи готові вони замінити своїх співробітників роботами при однаковій вартості і продуктивності праці. 53% відповіли, що все ж візьмуть на роботу людину, але більше чверті роботодавців — 28% опитаних — сказали, що придбають робота», — розповів Сергій Марченко.

Згідно з такими прогнозами та з урахуванням розвитку технологій, у світі змінюються і освітні тенденції, і вибір студентами тієї чи іншої спеціальності.

Орієнтація відбувається зокрема на ті професії, які створюють технології в сфері бізнесу, сільського господарства, медицини.

За словами Сергія Марченка, в Україні IT-спеціальності та аграрні спеціальності користуються попитом. Однак, за його словами, із 2012 р. жодна спеціальність не показала позитивну динаміку. Цей спад обумовлений, зокрема, і демографічними показниками.

Виконано за допомогою Disqus