Звільнено голову Хмельницького Держгеокадастру

14 серпня 2015 104 0
Звільнено голову Хмельницького Держгеокадастру
Уak-prosto.comЗвільнено голову Хмельницького Держгеокадастру

Голова Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Максим Мартинюк звільнив першого заступника начальника, виконувача обов'язків начальника Головного управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у Хмельницькій області Віталія Зюбрицького, пише прес-служба Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

«Це рішення було прийнято в зв’язку з серйозними прорахунками в роботі та зволіканням із вирішенням найбільш нагальних питань у сфері земельних відносин області», — пише сайт.

Також додається, що Віталій Зюбрицький працював у Держгеокадастрі близько трьох місяців. За цей період громадяни неодноразово висловлювали нарікання на якість роботи органів земельних ресурсів у області. Згідно із аналізом звернень на гарячу лінію Держгеокадастру Хмельницька область стабільно очолює антирейтинг за кількостю скарг.

«Практика показує, що успіх у вирішені проблем у земельній сфері, яких достатньо в усіх без винятку областях країни, напряму залежить від волі та зусиль керівника профільного відомства в регіоні. Ми прагнемо залучити на роботу в територіальні органи Держгеокадастру професіоналів, які здатні забезпечити розвиток земельних відносин та мають чіткий орієнтир на задоволення потреб громадян», – відзначив Максим Мартинюк.

Виконано за допомогою Disqus

+ 22° ... + 11°

Вітер

3.5м/с

Опади

5.7мм

Вологість

51%