Вівчарство Львівщини привернуло увагу німецьких виробників

194
0
Вівцеферма
pixabay.comВівцеферма

Днями експерт сільського господарства Німеччини, незалежний агроконсультант Асоціації вівчарства Німеччини Гюнтер Арнольд Рунов та представник Lammotte oils Елена Пілдус відвідали фермерські господарства Львівщини, що спеціалізуються на вівчарстві.

Про це повіодмили у Львівській ОДА.

Німецькі експерти відвідали ФГ «Меринос-Захід» Дрогобицького району, господарство Городоцького району Богдана Когута та ФГ «Радвань Нова» Пустомитівського району.

Під час спільної зустрічі директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз наголосила на важливості українсько-німецької співпраці щодо обміну досвідом у галузі тваринництва, зокрема вівчарства.

У свою чергу Гюнтер Арнольд Рунов сказав, що у недалекому майбутньому можуть бути реалізовані спільні проекти.

«Під час зустрічі Львівщина заручилась підтримкою щодо отримання дозволу на експорт продукції до ЄС, зокрема Німеччини. У разі підписання договорів з фермерськими господарствами району, які утримують овець, господарства отримають постійний і надійний європейський ринок збуту», — ідеться в повідомленні.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus