Понад 100 представників агрофірм підписали антирейдерське звернення до Президента

12 липня 2017 173 0
Підписувати документ
pixabay.comПідписувати документ

Звернення на ім’я Президента України та прем’єра з вимогою втрутитися та зупинити хвилю рейдерства по країні підтримали більше 100 компаній.

Про це сьогодні повідомив під  час прес-конференції  в Раді народний депутат від Об'єднання «Самопоміч» Іван Мірошніченко.

Крім нього документ підписали ще кілька депутатів з різних фракцій. 

Про підписання звернення повідомляє AgroPolit.com.

Нагадаємо, що 30 червня 2017 р. Фермерське віче у м. Кропивницькому підготувало резолюцію з протидії рейдерству в регіоні. В документі зазначено кінцевий термін виконання ― 5 липня. Рішення фермерського віче передали до обладміністрації та обласної прокуратури. Його проведенню  передувала спроба силового захоплення агропідприємства ТОВ «Нива-2010». 

«Зараз ми працюємо з 20 підприємствами, які втратили бізнес через рейдерів… Ми як депутати зробили все залежне від нас (написали звернення в ГПУ,  НАБУ, САП та інші організації)  і сьогодні отримали першу відписку з ГПУ про те, що справою займаються, але все спустили «на низ», де ніхто нічого не робить… Більше 100 компаній вже підписали антирейдерське звернення на ім’я Президента та прем’єра, щоб бізнес не «кошмарили», не вимагали різного роду «пільги» та платежі», ― наголосив Іван Мірошніченко.

Народного депутата доповнив засновник громадської спілки «Аграрна самооборона України» Ігор Крутько. Він додав, що кількість випадків рейдерства в країні зростає.

«Тому потрібно  посилити  відповідальність за спроби силового захоплення підприємств. Якщо нас не почують, то наші заходи будуть іншими: ми перекриємо всі вулиці не тільки у Кіровоградській області, але й по всій країні», ―  підсумував він.

 

Виконано за допомогою Disqus