Нардепи просять вирішити проблему аграрної логістики

17 липня 2017 84 0
Залізничні вагони
latifundist.comЗалізничні вагони

Народні депутати просять Прем’єра, міністра інфраструктури та керівника «Укрзалізниці» вжити невідкладних заходів, щоб уникнути транспортного колапсу у сфері перевезень сільгосппродукції, пише АgroРolit.com.

Офіційне звернення підписали депутати з різних фракцій (БПП, «Народний фронт», «Відродження», «Самопоміч») Сергій Лабазюк, Вадим Івченко, Олександр Бакуменко, Іван Мірошніченко, Микола Кучер, Петро Юрчишин, Валерій Давиденко, Олег Кулініч, Григорій Заболотний та інші нардепи агрокомітету.

Як відомо, на ринку залізничних перевезень існує гострий дефіцит вантажних вагонів та потреба у невідкладному забезпеченні функціонування прозорої системи розподілу вагонів. Поряд із тим, існують суттєві обмеження для перевезення вантажу автотранспортом фактичною масою понад 40 т на магістральних шляхах та 24 т — дорогами місцевого значення.

«Невжиття кроків, спрямованих на стабілізацію ринку залізничних та автотранспортних перевезень, сприяє скороченню виробництва за рахунок зниження цін для товаровиробників, збільшенню і так надто великих логістичних затрат, зменшенню надходження валютної виручки, втраті робочих місць людьми, які працюють у сільському господарстві, псуванню аграрної продукції та збільшенню ризиків, пов’язаних із логістикою та міжнародною торгівлею.

Ігнорування вирішення проблемних питань, які склалися у логістиці з періодичними транспортними лихами, призведуть за 3-5 років до повного транспортного колапсу у сфері перевезень продукції сільського господарства», — сказано у зверненні.

Виконано за допомогою Disqus