Львівщина орієнтує фермерів на нішеве виробництво

326
0
Наталія Хмиз, директор Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА
loda.gov.uaНаталія Хмиз, директор Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА

На Львівщині все більшу популярність здобуває нішеве виробництво. Саме ця форма сільського господарства допоможе створити в Україні аналог французької провінції Шампань, де увага приділяється виробництву певних культур. Про це повідомляє landlord.ua

«Тут збереглось багато дрібних виробників, що займаються овочами, ягідництвом, садівництвом. Так як і у Європі. Там на нішевих культурах фермери мають високу рентабельність та інвестують в технології», — розповіла директор Департаменту агропромислового розвитку Наталія Хмиз.

Не останню роль у цьому відіграє наближеність до Польщі. Фермери, повернувшись з заробітків, втілюють польський досвід на своїх ділянках та паях.

Наталія Хмиз також додала, що вже протягом двох років працює програма «500 успішних господарств». Фермери вчаться як успішно вирощувати малину, забезпечувати якість та охолодження.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus