95% насіння кукурудзи KWS для вітчизняних аграріїв вироблено в Україні

24 серпня 2017 92 0
Кукурудза
Kurkul.comКукурудза

Практично все насіння гібридів кукурудзи, які компанія «КВС-УКРАЇНА» реалізовує в Україні, виробляються на насіннєвому заводі KWS в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

Про це в ексклюзивному коментарі Latifundist.com повідомив генеральний директор «КВС-УКРАЇНА» Олександр Федоров в рамках Національного дня поля в Кам’янці-Подільському.

«95% насіння кукурудзи для українських аграріїв виробляється на нашому заводі. Але сам завод — це тільки половина процесу. Головна ж частина виробництва зосереджена на полях наших партнерів. Я бачив ці поля буквально минулого-позаминулого тижня. Очікую, що буде гарний результат, гарний урожай. Звісно, це дозволить нам зробити найкращу пропозицію нашим аграріям», — уточнив Олександр Федоров.

Щорічно «КВС-УКРАЇНА», за словами генерального директора компанії, у вирощуванні кукурудзи на насіння співпрацює з 15-20 українськими агропідприємствами — своїми постійними партнерами.

Нагадаємо, що насіннєвий завод «КВС-УКРАЇНА» в Кам’янці-Подільському має виробничу потужність 6 тис. т насіння кукурудзи на рік. У будівництво цього комплексу з кондиціонування насіння інвестовано €20 млн інвестицій.

Читати по темі: Спецрепортаж: майстерня «золотого стандарту» KWS

«Заявленої потужності на сьогоднішній день нам абсолютно достатньо. Зараз в основному ми працюємо над тим, щоб збільшити об’єми реалізації насіння в Україні. Я думаю, що 3-4 роки ми зможемо працювати на цих потужностях, не збільшуючи їх», — відповів Олександр Федоров на питання про можливості розширення виробництва насіння кукурудзи KWS в нашій країні.

Генеральний директор «КВС-УКРАЇНА» зазначив, що в даний час компанія KWS на вітчизняному ринку є лідером з реалізації насіння гібридного жита, знаходиться у трійці лідерів на ринку насіння цукрових буряків та у п’ятірці — за насінням кукурудзи. Олександр Федоров наголосив, що ці позиції будуть тільки закріплятися.

 

 

 

 

 

 

Виконано за допомогою Disqus