Cargill інвестує в виробництво штучного м’яса

105
0
Логотип компанії Сargill
cargill.comЛоготип компанії Сargill

Компанія Cargill придбала долю в стартапі Memphis Meats, який розробляє технологію вирощування м’яса із самовідтворюваних клітин тварин.

Про це повідомляє Latifundist.com.

Зазначається, що Cargill прагне до зростання портфелю білків. Це включає в себе інвестування та розвиток традиційних білкових підприємств компанії, а також вивчення нових можливостей для майбутнього росту.

«Наша мета — надати повний кошик товарів нашим клієнтам. Наш стратегічний альянс з Memphis Meats  — захоплюючий спосіб для Cargill дослідити потенціал у збільшенні сегменту культивованого м’яса білкового ринку», — повідомив керівник Cargill Protein Брайан Сайкс (Brian Sikes).

Як повідомляє The Wall Street Journal, це перший випадок, коли «традиційний» виробник м’яса інвестує в сектор «чистого м’яса», який тільки зароджується, учасники якого заявляють, що їх продукція краща для навколишнього середовища, ніж м'ясо, отримане шляхом відгодовування і забою тварин.
 
 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus