Лозівські машини презентували новинки на Битві Агротитанів

15 вересня 2017 71 0
Глибокорозпушувач Гульден-4
lozovamachinery.comГлибокорозпушувач Гульден-4

Виробник ґрунтообробної та посівної техніки «Лозівські машини» відкрив осінній демонстраційний сезон показом своїх агрегатів на «Битві Агротитанів», яка проходила 7-8 вересня на Київщині.

Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу компанії.

Компанія показала свою техніку в роботі у кількох демонстраційних зонах. Зокрема, у зоні глибокорозпушувачів був представлений Гульден-4, а в зоні борін і культиваторів результат за один прохід показали дискатори Дукат-6 і Дукат GOLD.

«За підсумками загальних і індивідуальних показів на полях після збирання озимої пшениці агрегати «Лозівські машини» показали відмінні результати. Так, глибокорозпушувач Гульден продемонстрував аграріям альтернативну передпосівну підготовку, підготувавши ґрунт для посіву всього за один прохід», — розповідає менеджер зі збуту Олександр Герасимов.

Також була продемонстрована важка дискова борона Дукат GOLD, яка, за словами компанії, не має аналогів на ринку України і здатна працювати по крупностебловим залишкам просапних культур. Даний агрегат має ширину захвату 8 м та диски діаметром 700 мм.

«Польові випробування і сьогоднішні демонстрації агрегату довели його ефективність в роботі і актуальність на ринку України, де просапні культури складають практично половину посівних площ», — відмічає головний конструктор Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) Олексій Гриненко.

Нова дискова борона Дукат-6, яка також була представлена на виставці, як стверджують в компанії, є на 20% продуктивнішою за свого попередника — модель Дукат-5. За результатами першого півріччя 2017 року продажі Дукат-6 зайняли 25% в частці загальних обсягів продажів дискаторів «Лозівських машин».

Виконано за допомогою Disqus