Аграрія з Хмельниччини засудили за самовільне зайняття землі

29 вересня 2017 267 0
Молоток
pixabay.comМолоток

Вироком Ярмолинецького районного суду Хмельницької області, який набрав законної сили, винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 197-1 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельної ділянки), визнано керівника місцевого фермерського господарства.

Про це ідеться на сайті Хмельницької прокуратури.

Державний обвинувач у суді довів, що правопорушник без відповідних правовстановлюючих документів восени минулого року дав вказівку працівникам обробити близько 52 га землі, розташованої на території Кадиївської сільської ради Ярмолинецького району, та засіяти її зерновими культурами. Таокж навесні 2017 р. він самовільно зайняв ще одну ділянку сільськогосподарського призначення площею 37 га і засіяв її бобовими культурами.

Як повідомив заступник керівника Городоцької місцевої прокуратури Ігор Бантюк, незаконними діями фермера державі завдано шкоди в розмірі майже 150 тис. грн.

Вироком суду до засудженого, в межах санкції вказаної статті, застосували покарання у виді штрафу в розмірі 5,1 тис. грн та зобов’язали відшкодувати завдану державі шкоду.

Виконано за допомогою Disqus