ДФС Миколаївщини зруйнувала тіньові схеми реалізації пального

3 жовтня 2017 57 0
Каністри
AutoGide.ruКаністри

Податкова міліція Миколаївської області спільно із співробітниками Державної прикордонної служби України, під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області, провела ряд обшуків у м. Первомайськ Миколаївської області.

У ході перевірок встановлено факти незаконного зберігання та реалізації паливно-мастильних матеріалів, без наявності відповідних дозвільних документів та сплати акцизного податку.

Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Миколаївській області.

У результаті проведених заходів Головним управлінням ДФС у Миколаївській області із незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання близько 180 тис. л дизельного пального та понад 30 тис. л бензину на загальну суму понад 4 млн. грн. Також, вилучено 200 л хімічної речовини, яка може використовуватись для незаконного виготовлення пально-мастильних матеріалів на суму 300 тис. грн. та обладнання для виготовлення та зберігання пально-мастильних матеріалів орієнтовною вартістю понад 2 млн. грн.

За даними фактами порушено кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ч. 3 ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів).

Вирішується питання щодо застосування арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

 

 

Виконано за допомогою Disqus

Київ

- 16° ... - 20°

Вітер

2.3м/с

Опади

0мм

Вологість

77%