На Київщині розпочато створення агроекологічного кластеру

1 листопада 2017 242 0
Поля
Kurkul.comПоля

В Іванківському районі Київської області розпочато роботу зі створення агроекологічного кластеру «Медвино».

Про це під час науково-практичної конференції «Від катастрофи до безпечного майбутнього Полісся» повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань фермерства та розвитку сільських територій Віктор Шеремета. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Одним із основних завдань Мінагрополітики є формування та реалізація державної політики у сфері розвитку сільських територій. Зокрема, на території Іванківського району Київської області розпочато роботу зі створення агроекологічного кластеру «Медвино», що має на меті відновлення сільської поселенської мережі та створення нових робочих місць для мешканців сіл, що межують з зоною відчуження», — зазначив Віктор Шеремета.

За його словами, для створення умов з динамічного, збалансованого розвитку найбільшого району України та з метою залучення коштів бюджетної секторальної підтримки, Мінагрополітики виступило ініціатором проекту регіонального розвитку «Касетний проект «Агроекологічний розвиток Київського Полісся».

Проект передбачає підвищення привабливості території для вкладення інвестицій в розвиток аграрного сектора шляхом створення сприятливого інвестиційного середовища, комфортного проживання населення через розвиток інженерної інфраструктури, провадження освітньої діяльності з агроекологічного розвитку сільських територій для поширення досвіду в інших областях України.

Зокрема, в ході реалізації цього проекту передбачається розбудова екопарку «Медвино» в с. Медвино; реконструкція тваринницької ферми в с. Медвино; будівництво рекреаційної зони в с. Олізарівка; будівництво вівцеферми в с. Слобода-Кухарська.

Також в рамках проекту, за участі Сумського національного аграрного університету, планується створити навчально-практичний центр, на базі якого будуть проводитися навчання з локального сільського розвитку.

 

Виконано за допомогою Disqus