Британська ферма посеред автомагістралі набирає популярності

5 листопада 2017 203 0
Ферма Stott Hall
bbc.comФерма Stott Hall

Британська ферма посеред автомагістралі набирає популярності

Ферма Stott Hall вперше з’явилась на шпальтах газет у 1960-х роках, коли була побудована траса M62 і з тих пір стала знаменитою. Фермою, якій більше 200 років, керує Пауль Торп, що працював там з 1992 р і жив на ній з 2008 р.
Ферма, що отримала назву від одного з радіорепортерів «Маленький дім в прерії» є однією з найвідоміших пам'яток у мережі автомагістралей.
З часів відкриття дороги M62 в 1970-х роках, ферма була об’єктом чисельних міфів та легенд про впертого фермера Кена Уайлда, який відмовився залишити її, коли робітники прийшли будувати дорогу.
Одна з легенд розповідала що фермер хотів отримати додаткову компенсацію, але не отримав узагалі нічого, коли будівельники вирішили обійти ферму.
Однак правда менш драматична. Геологічні показники під фермерським будинком дали зрозуміти інженерам, що буде більш практично і дешевше обійти ферму, а не руйнувати її.
У рамках програми " Beyond Nature", ферма не тільки продовжуватиме свою традиційну роботу, випасаючи 900 племінних овець, а й розширюватиме сферу своєї діяльності.
З-поміж іншого, планується відкрити науковий та освітній центр на фермі, щоб студенти сільського господарства змогли проводити там екологічні дослідження.

Виконано за допомогою Disqus