Україна буде з зерном і хлібом — Лапа

28 серпня 2015 96 0
Україна буде з зерном і хлібом — Лапа
Kurkul.comУкраїна буде з зерном і хлібом — Лапа

Україна цього року зібрала понад 26 млн. т пшениці. Це рекорд. Про це заявив під час виїзної наради на Дніпропетровщині заступник міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Лапа, пише прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Цього достатньо для задоволення продовольчих потреб. Незважаючи на всі складнощі, Україна буде з зерном та хлібом. Такі показники дозволять утримувати стабільну ціну на хліб. Ціна на хліб у 2015 р. не зростатиме. Ми бачимо, що динаміка продовольчої інфляції уповільнилася. Далі все залежатиме від макроекономічної ситуації», — сказав посадовець.

За його словами, утримання ситуації на валютному ринку України дозволить й надалі не підвищувати ціни на хліб.

Як зазначається у повідомленні, гарний врожай зібрала і Дніпропетровщина. Область отримала на 400 тис. т ранніх зернових більше, ніж торік.

«Ми зібрали 2,8 млн т ранніх зернових. З них 2,1 млн т — основної продовольчої культури – пшениці. Такого врожаю не було з 2008 р.», — наголосив директор департаменту агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища Дніпропетровської облдержадміністрації Вадим Удовицький.

Виконано за допомогою Disqus

- 4° ... - 8°

Вітер

2.1м/с

Опади

0мм

Вологість

91%

Матеріали за темою