Versatile покаже в Ганновері вісім новинок

10 листопада 2017 102 0
Трактор Versatile 610 DeltaTrack
versatile-ag.comТрактор Versatile 610 DeltaTrack

Компанія Versatile представить на виставці Agritechnica 2017 одразу три найпопулярніші моделі: Versatile 610 DeltaTrack — потужний гусеничний трактор, Versatile 405 4WD — трактор з ламаються рамою, і класичний трактор VERSATILE 360 MFWD/Row Crop. Моделі продемонструє центральний офіс компанії Buhler Versatile Inc., що знаходиться в Канаді. Про це повідомляє Traktorist.ua

Експозиція Versatile знаходиться в 9 павільйоні, стенд № B04.

На сьогодні трактори VERSATILE відрізняються своєю невибагливістю в експлуатації на різних агрофонах, дуже економічні і невибагливі по використанню паливно-мастильних матеріалів та володіють інноваційної складової в усіх життєво важливих частинах машини. Трактори обладнані двигунами Cummins, мають надійну конструкцію рами, сучасні гідравлічна система і панель управління, і багато іншого. При всьому робоче місце оператора спроектовано з особливою увагою до комфорту користувача.

Також на стенді Versatile будуть представлені останні розробки в напрямку комбайнового машинобудування. Компанія представить 5 моделей, серед яких: Torum 770 нового покоління, оновлений зернозбиральний комбайн RSM 161, універсальний компактний комбайн 3-го класу Nova, кормозбиральні комбайни останньої генерації RSM F 1300, сучасний потужний кормозбиральний комбайн RSM F 2650.

Територією стендів планується проведення постійних екскурсій.

Організувати зустріч на виставці з керівництвом компанії можна, зателефонувавши в офіс представництва в Україні +38 044 596 55 28 або зв'язавшись з регіональним дилером, зазначеним на сайті компанії versatile.ua.

 

Виконано за допомогою Disqus