Постраждалим від АЧС на Одещині виплатять 700 тис. грн

106
0
Свині
Kurkul.comСвині

Більше 700 тис. грн мають отримати підприємці, які постраждали від спалаху африканської чуми свиней. Кошти виділяють із бюджетних резервів. Про це повідомила прес-служба Одеської ОДА.

«На одній із свиноферм у Біляївському районі виявили АЧС після того, як на територію потрапив сторонній транспорт. Хоча регулярні заходи з дезінфекції дали б можливість мінімізувати наслідки. Наш обов’язок  — відшкодовувати збитки населенню при надзвичайних ситуаціях. У цьому випадку — завдані внаслідок впровадження карантину і робіт щодо ліквідації небезпечної хвороби. Отже, тримаємо зв'язок з громадськістю та з усіма відповідними службами», — наголосив перший заступник голови ОДА Олександр Терещук.

Через вірус у с. Василівка Біляївського району втрачено 254 тварини. Також у жовтні африканську чуму свиней зафіксували у с. Криничне Болградського району. В обох місцях оголошено карантин. Нагадаємо, з початку цього року в Одеській області зафіксовано лише 8 випадків захворювання, а у минулому — 23. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus