На Черкащині гальмується розкриття махінацій із землею

28 серпня 2015 67 0
На Черкащині гальмується розкриття махінацій із землею
Кurkul.comНа Черкащині гальмується розкриття махінацій із землею

Прокуратура Черкаської області гальмує вирішення питання неправомірного використання земель, пише «ВиЧЕрпно».

Прокуратура Черкаської області свідомо продовжує перешкоджати винесенню рішень стосовно неправомірного використання земель на території області.

Сільськогосподарське підприємство «Зоря», що знаходиться в межах Кузьминогребельської сільської ради Черкаської області, вже 4 роки використовує орендовані землі незаконно, порушуючи тим самим Земельний Кодекс України. Будучи банкрутом, сільськогосподарський виробничий кооператив «Зоря» продовжує користуватися землями, укладеними за фіктивним договором.

Договір був підписаний на 10 років, не дивлячись на те, що контракт уклали без розробки проекту цільового призначення. Порушуючи умови договору, в березні 2010 р., СВК «Зоря» передав землі в суборенду якомусь товариству з обмежеою відповідальністю «Зоря», до 2015 р.

Підприємство «Зернопродукт», що належить холдинговій компанії «Миронівський Хлібопродукт», більше 8 років використовує орендовані землі в адміністративних межах Івангородської сільської ради Черкаської області не за цільовим призначенням. На орендованих землях зараз незаконно вирощують сільськогосподарські культури. Але, згідно з умовами оренди, на земельній ділянці передбачалося тимчасове розміщення відгодівельного комплексу.

Ці випадки правопорушень далеко не закривають список земельних махінацій області. Незважаючи на те, що і в Держкомзем, і в прокуратуру неодноразово подавалися скарги і судові позови, досі державного рішення з питань земельних безчинств немає.

Виконано за допомогою Disqus

- 3° ... - 7°

Вітер

3.5м/с

Опади

1.6мм

Вологість

88%