Переможець у номінації «Трактор року 2020», Fendt 942 Vario

Agritechnica 2019: день другий

12 листопада 2019 140 0

У Ганновері стартувала і набирає обертів найбільша міжнародна виставка в області сільськогосподарської техніки та обладнання Agritechnicа 2019. Девіз «Агрітехніки 2019» у нинішньому році: «Глобальне землеробство — регіональна відповідальність». Для того, щоб по-справжньому оцінити різноманітність представленої техніки і обладнання, напевно потрібно ходити цілий місяць від стенда до стенда. Тому якщо ви тільки збираєтесь на виставку, то заздалегідь продумайте маршрут.

У другий день виставки багато часу команда провела біля стенду компанії Amazone, яка отримала 3 срібних медалі за свої розробки. Перша нагорода дісталася виробнику за функцію EasyMix, яка служить для простої оцінки та налаштування змішаних добрив. EasyMix Amazone дає можливість визначення сполучуваності окремих добрив один з одним і отримання найкращого компромісного варіанту настройки при наявності різних сумішей. Друга нагорода присуджена за новинку AmaSelect Row, яка дає можливість дистанційного перемикання з режиму суцільного обробітку на режим стрічкового обприскування по рядах культур для всіх машин з форсунками AmaSelect. І третє срібло Amazone отримала разом з вісьмома партнерами за систему Nevonex powered by Bosch.

Читати за темою: На Agritechnica 2019 LEMKEN презентував техніку для безхімічної боротьби з бур’янами.

Спеціально до виставки компанія LEMKEN презентувала свій перший самохідний обприскувач Nova 14. Нова модель отримала більш простору кабіну, бак на 4800-7200 л, автоматичну систему ведення штанги, високий кліренс: 1 м 60 см. Передні і задні колеса рухаються точно слід у слід завдяки повному приводу. Ширина колії може змінюватися в діапазоні 1,8-2,3 м. За словами менеджера з експорту компанії Яна Возика, ідея і розробка обприскувача належить LEMKEN, а комплектуючі купували у перевірених постачальників.

Виконано за допомогою Disqus
Матеріали за темою