Вогез

Вогез
agromega.in.uaВогез

Назва породи

Вогез (Vogez)

Тип тварини

ВРХ

Напрямок

ВРХ - молочні

Компанії племрепродуктори

Історія

Вогези  це велика рогата худоба - добродушна, французька порода, яка використовується як для виробництва молока, так і для виробництва м'яса. Як правило, вогезійська худоба надзвичайно проста і легка в утриманні. Виведена в районі Вогези, Франція, худоба спочатку використовувалася як тягова тварина. Вони були введені в районі Ельзасу шведськими солдатами під час Тридцятирічної війни на початку 1600-х років. Цю худобу змішали з джемтлендером  та місцевими породами, і на початку 1800-х років була додана кров лохінгіна. Племінна книга була створена в 1928 році.

Стандарт породи

Зрілий вогезький бугай  має від 135 до 140 сантиметрів у холці. Корови, як правило, мають висоту від 125 до 135 сантиметрів. Бугаї  важать близько 800 кілограмів, а корови - на 200 кілограмів менше. Вогез звичай має сіре обличчя з темною мордою і темними кільцями навколо очей. Тіло, як правило, чорне з білою смугою, яка проходить вздовж всього тулуба. Нижня частина черева  біла, як і хвіст і ноги внизу від зап'ястя до суглобів.

Господарська характеристика

Порода має спокійний характер , що  дозволило використовувати тварин протягом століть. Худоба вогез, як правило, має хороший  рівнем підтримки та витривалості, виживає на гірських пасовищах і випасаючи влітку все, що може  знайти. Порода відома своєю силою і витривалістю. Щорічно вогезька корова може виробляти близько 3300 кг молока, з 3,75 відсотками  жиру та 3,33 відсотками білка. Вони, як правило, дуже міцні та довго живуть. Вогези також відомі своєю родючістю та легкістю при отеленні.

Не пропусти останні новини! Підписуйся на наші соціальні мережі та e-mail розсилку.

Выполнено с помощью Disqus