Вогез

Вогез
agromega.in.uaВогез

Назва породи

Вогез (Vogez)

Тип тварини

ВРХ

Напрямок

ВРХ - молочні

Компанії племрепродуктори

Історія

Вогези  це велика рогата худоба - добродушна, французька порода, яка використовується як для виробництва молока, так і для виробництва м'яса. Як правило, вогезійська худоба надзвичайно проста і легка в утриманні. Виведена в районі Вогези, Франція, худоба спочатку використовувалася як тягова тварина. Вони були введені в районі Ельзасу шведськими солдатами під час Тридцятирічної війни на початку 1600-х років. Цю худобу змішали з джемтлендером  та місцевими породами, і на початку 1800-х років була додана кров лохінгіна. Племінна книга була створена в 1928 році.

Стандарт породи

Зрілий вогезький бугай  має від 135 до 140 сантиметрів у холці. Корови, як правило, мають висоту від 125 до 135 сантиметрів. Бугаї  важать близько 800 кілограмів, а корови - на 200 кілограмів менше. Вогез звичай має сіре обличчя з темною мордою і темними кільцями навколо очей. Тіло, як правило, чорне з білою смугою, яка проходить вздовж всього тулуба. Нижня частина черева  біла, як і хвіст і ноги внизу від зап'ястя до суглобів.

Господарська характеристика

Порода має спокійний характер , що  дозволило використовувати тварин протягом століть. Худоба вогез, як правило, має хороший  рівнем підтримки та витривалості, виживає на гірських пасовищах і випасаючи влітку все, що може  знайти. Порода відома своєю силою і витривалістю. Щорічно вогезька корова може виробляти близько 3300 кг молока, з 3,75 відсотками  жиру та 3,33 відсотками білка. Вони, як правило, дуже міцні та довго живуть. Вогези також відомі своєю родючістю та легкістю при отеленні.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus