ТОП-7 АгроКалендарів із оголеною… душею

ТОП-7 АгроКалендарів із оголеною… душею

26 грудня 2018 2072 0

Сільське господарство традиційно асоціюють із єднанням з природою, близкістю до землі та відкритістю душі. Тож фермери і фермерки усього світу, підбиваючи підсумки року, що минає, і готуючись до наступного плідного року, прагнуть вкотре нагадати всім про свою оголену… душу.

Дивіться також: Голі фермери діляться своїми фото на весь світ

Презентуємо вам невеличкий огляд щирих та, подекуди, відвертих фермерських календарів, що вже побачили світ і тішать очі фермерам і не тільки ;)

Берегині 2019

Яка вона, душа українського поля? Гаряча, чуттєва і, звичайно, мчить уперед до безкраїх горизонтів. Протягом року агроподорожей наша команда долає гектари полів. Саме там ми дізнаємося нові історії про дивовижні порятунки врожаїв, коли здавалося, що надії вже немає.

І щоразу задаємося питанням: хто ж оберігає ці поля? І ось нам вдалося спіймати в полях цих дивовижних красунь-хранительок. Зі своїх агробайків вони дозволили нам зазирнути краєм ока до світу Берегинь… Тепер і Ви можете поглянути на них у нашому новому агрокалендарі на 2019 рік.

Детальніше про агрокалендар «БЕРЕГИНІ 2019» можна дізнатися просто зараз на сайті Latifundimag.com ;)

Пікантний фермерський календар: IRISH EDITION

Хто сказав, що бути фермером нудно?! Ірландські фермери придумали, як популяризувати свою роботу серед інших людей.

Із 1991 р. ірландський фермерський календар дарує не лише чудовий настрій (особливо жіночій половині людства) протягом усього року, а також є благодійним проектом.

За кошти, виручені від продажу цього календаря, фермери купують продовольство й відправляють у кризові країни фонд Bóthar. А десять років тому він допоміг знайти кохання двом одиноким ірландським фермерам, але то зовсім інша історія.

Гарячі австрійські фермерки

Австрійський календар «Jungbauernkalender» з 2001 року публікує еротичні фотографії молодих дівчат-фермерок. Фотографії для календаря на 2019 рік зробив зальцбурзький фотограф Крістан Майслінгер (Christian Maislinger) у Верхній Австрії, Тіролі та Відні. Коштує такий календар €28.

Основний критерій відбору моделей — брати участь у фотосесіях можуть тільки ті дівчата та хлопці, які дійсно працюють у сільському господарстві і далекі від модельного шоу-бізнесу.

Є також чоловіча версія такого календаря на 2019 рік.

Дівчата і хлопці на фермах Швейцарії

Зображені моделі в «Schweizer Bauernkalender Girls 2019» та «Schweizer Bauernkalender Boys 2019» обов'язково повинні мати стосунок до швейцарського сільського господарства і тривалий час проживати в Швейцарії.

Коштує будь-який із таких календарів 38,5 швейцарських франків.

Нідерландська пристрасть до сільського господарства

Завдяки зростаючому тиску на тваринництво сільськогосподарським підприємцям стає все важче говорити про свої щоденні досягнення. Тому вже четвертий рік поспіль нідерландська агрокомпанія MS Schippers представляє cвітові календар «Пристрасть до землеробства» (Passion for Farming Calendar).

Дівчата і хлопці, які пов’язали своє життя із сільським господарством, показують, наскільки вони пишаються галуззю, в якій вони працюють, і тим, як може бути красивим сільськогосподарське життя.

Мрії молодого фермера по-німецьки

Нашу добірку календарів з дівчатами на цей раз поповнив екземпляр з грубими і місцями іржавими сільгоспмашинами. Але дівчата в ньому, все такі ж молоді й гарненькі — вони здатні прикрасити будь-яку техніку.

У німецькому еротичному календарі під назвою «Jungbauernträume», що можна перекласти як «Мрії молодого фермера», позують 12 спокусниць на тлі збиральної техніки в сільській місцевості, і призначений він, як кажуть його творці в описі, одиноким трудівникам села. Фермерський календар виходить вже не перший рік, але тематика все та ж.

І у 2019 році професійний фотограф Франк Лютцебек представляє мрії молодого фермера в еротично-сільському форматі: у «Jungbauernträume 2019» усі дівчата позують топлес поруч з технікою і здатні завести не тільки сільськогосподарські машини. Традиція є традиція!

Сексуальні грецькі фермери

Грецькі фермери розкрили свою секусуальність у майбутньому календарі на 2019 рік.

Майбутній календар на 2019 рік створила Культурна асоціація сіл у Фессалії. У календарі автори зобразили фермерів, що показують свою сексуальну сторону. Фермерів-моделей можна побачити за роботою на полі чи фермі.

Сільське господарство, як і раніше, відіграє важливу роль в економіці Греції. Тож автори еротичного фермерського календаря хочуть таким чином привернути увагу греків до цієї галузі та заохотити молоде покоління займатися фермерством.

Крім того, радимо згадати відверті українські агрокалендарі минулих років — Куркульський календар 2017 та Колгоспниця 2018.

Бажаємо, щоб зйомки одного з таких пікантних агрокалендарів обов’язково пройшли саме у Вашому господарстві! Щасливих свят!

© Катерина Капустіна, Kurkul.com, 2018 р.

Виконано за допомогою Disqus