Фото the.naked.farmer

Голі фермери діляться своїми фото на весь світ

5 лютого 2018 8300 0

Чого тільки не знайдеш у безмежному просторі інтернету. От ми сьогодні натрапили на сторінку the.naked.farmer (голий фермер) в Instagram. Ці люди мають свій сайт і діють під слоганом: «Покажемо світу звідки береться їхня їжа та одяг!»

Обліковий запис створили у 2017 році більше для жартів, але з часом люди почали надсилати свої оголені фото з ферми та полів. Наразі цей рух переріс у щось більше і його основною метою є бажання скоротити розрив між тими, хто вирощує їжу, і кінцевим споживачем. Адже інколи люди і гадки не мають, як і де росте та виготовляється той чи інший продукт.

Читати по темі:  Аgrarchallenge: Бути фермером — круто! (ФОТО)

«Чи знали ви, що 90 % продуктів у вашому місцевому супермаркеті виготовляють фермери? Ми всі ходимо день за днем, намагаючись заробити долар, забігаємо в улюблене кафе, щоб схопити каву, але люди не зупиняються і думають про те, звідки насправді надходить їхня їжа. Деякі навіть не знають, що молоко походить від корів, а кава — з рослини. «Голий фермер» хоче змінити це, залучаючи увагу людей за допомогою наших зображень, щоб ще більше розширити ваші знання та дізнатись, що саме фермери роблять для вас, вашої сім'ї та світу продукти харчування», — йдеться на сайті The naked farmer

Читати по темі:  АгроГороскоп-2018: яким буде нинішній рік для фермерів?

Ми вирішили показати й вам «оголене» агрожиття. Тож підготували цей фотозвіт. Більше фото шукайте у профілі the.naked.farmer в Instagram.

Виконано за допомогою Disqus