Захист вашого врожаю із препаратами компанії «Август-Україна»

Захист вашого врожаю із препаратами компанії «Август-Україна»

26 березня 2019 227 0

Компанія «Август-Україна» представила цілу лінійку засобів захисту рослин для забезпечення надійного та комплексного захисту врожаю. Ми детальніше зупинимось на кожному препараті, щоб ви могли оцінити їх переваги та обрати засіб, що відповідатиме саме вашим вимогам.  

Післясходовий системний гербіцид Дублон для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими та однорічними дводольними бур'янами у посівах кукурудзи на зерно. До складу препарату входить діюча речовина нікосульфурон, яка відноситься до хімічного класу сульфонілсечовин.

Системний фунгіцид Іріда для захисту пшениці та ріпаку озимих від комплексу хвороб, а також для застосування у якості регулятора росту ріпаку озимого. До складу препарату входить діюча речовина метконазол та тебуконазол.

Комбінований системний фунгіцид широкого спектра дії Спіріт для захисту зернових культур від листостеблових інфекцій. До складу препарату входять діючі речовини епоксиконазол та азоксистробін, які відносяться до хімічного класу стробілурини та триазоли. 

Двокомпонентний системний фунгіцид Колосаль Про від компанії «Август-Україна» з тривалим періодом захисту зернових культур, сої, ріпаку та буряків цукрових від комплексу хвороб.
До складу Колосаль Про входять діючі речовини пропіконазол та тебуконазол, які відносяться до хімічного класу триазоли та триазини.

Двокомпонентний системний фунгіцид Ракурс від компанії створений для захисту зернових культур від широкого комплексу хвороб. До його складу входять діючі речовини епоксиконазол та ципроконазол, які відносяться до хімічного класу триазоли. Завдяки унікальній комбінаціяї триазолів він забезпечує надійний контроль хвороб та тривалий захисний період (до 4 тижнів).

Післясходовий системний гербіцид з грунтовою дією Егіда призначений для боротьби з широколистими та злаковими бур'янами в посівах кукурудзи. До складу Егіди входить діюча речовина мезотріон, яке відноситься до хімічного класу трікетонів. Препарат пригнічує широкий спектр дводольних бур’янів, а також деякі однорічні злакові (на початкових стадіях росту) та володіє широким «вікном» застосування (до 6 - 8 листків).

Селективний двокомпонентний гербіцид Капуеро для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур'янами в посівах зернових культур. До складу препарату входять дві діючі речовини: трибенурон-метил — ефективно діє на однорічних і коренепаросткових бур'янах та флорасулам, який характеризується відмінною ефективністю у боротьбі з підмареником чіпким, а також падалицею соняшнику та ріпаку як класичних, так і стійких форм.

Унікальний трикомпонентний інсектицид Борей Нео для захисту основних сільськогосподарських культур від повного спектра комах - шкідників. Препарат вже кілька років показує високу ефективність за всіма видами листостеблових шкідників на понад десяти основних сільськогосподарських культурах. Унікальність препарату полягає в комбінації трьох діючих речовин з різними фізико-біологічними ознаками.

Селективний двокомпонентний гербіцид Мілонга для боротьби з широким спектром однорічних дводольних і злакових бур'янів у посівах соняшнику, кукурудзи, сорго та сої.

У складі препарату знаходиться дві діючі речовини з різними механізмами дії, що дає високу ефективність по контролю понад 90 видів бур'янів, серед яких: амброзія полинолистна, лобода біла, гірчиця польова, щириця звичайна, види злакових бур'янів та інші. Препарат діє системно, швидко проникає у рослини бур’янів та зупиняє їх ріст. 

Виконано за допомогою Disqus

+ 6° ... + 3°

Вітер

3м/с

Опади

4.7мм

Вологість

71%