Стартувала підготовка до АгроЕкспедиції «Соя 2016»!

АгроЕкспедиція «Соя 2016»: запрошуйте нас в гості!

АгроЕкспедиція «Соя 2016» 16 серпня 2016 206 0

Давно не отримували новин від команди АгроЕкспедиторів? Так-так, ми щойно повернулися з АгроЕкспедиції «Соняшник 2016», але вже готові до нової поїдки! З 22 по 26 серпня ми вирушаємо у чергову АгроЕкспедицію на поля сої!

Досить марнувати час у кабінетах, коли в розпалі гаряча літня пора. Агроекспедитори, залучившись підтримкою спонсорів-експертів з НДІ Сої, Bayer, Väderstad та ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», готові мчати на своєму АгроЕкспоМобілі на зустріч гостинним українським аграріям.

До речі, ми любимо подорожувати великою компанією, тому, шановні експерти, якщо ви ще не з нами, але вас цікавить цьогорічна соя, запрошуємо вас приєднатися до нашого туру.

Що найбільше цікавить наших агроекспедиторів? Мабуть, немає теми, якої вони не прагнули б торкнутися. Вибір сорту, технологія вирощування, прогноз урожайності… До речі, про останнє: як вважаєте, яку врожайність сої отримають українські фермери порівняно з минулими роками?

Наприклад, у 2014 р. урожайність культури сягнула 21,6 ц/га. А от наступний рік ознаменувався падінням цього показника і продемонстрував цифру 19 ц/га. Як ви думаєте: цього року показники врожайності підуть на спад чи навпаки різко підскочать вгору?

А поки ви думаєте, ми будемо дізнаватися: мерщій розкладаємо карту і починаємо відстежувати, в якому напрямку нам краще рухатись.

До речі, команда завжди готова зазирнути до господарів, що кличуть в гості. Сієте сою та маєте, що нам показати?! Тоді залишайте коментарі під цим текстом чи пишіть на сторінці Kurkul.com в соціальній мережі Facebook. Адже нам завжди цікаво знайомитися з новими людьми та відвідувати старих друзів.

Отож пошуки нових господарств для побудови маршруту АгроЕкспедиції «Соя 2016» вважаємо офіційно відкритими. До зустрічі на полях!

Виконано за допомогою Disqus
Матеріали за темою