Свято наближається!

День працівників сільського господарства: збираємо привітання

Служба новин 18 листопада 2016 1062 0

Щороку у третю неділю листопада аграрії всієї країни святкують День працівників сільського господарства України. Це свято всіх фермерів, переробників, заготівельників та обслуговуючих підприємств агропромислового комплексу. Водночас, це і наше свято, адже Kurkul.com віддано пише про аграріїв вже майже два роки.

Ми неодноразово бували в полях, не менш часто опинялися в гостях у самих господарствах, на елеваторах, заводах, а тому знаємо, що сільгосппрацівники — щирі, веселі та головне працьовиті люди. З нагоди свята ми зібрали для вас привітання від «колег по цеху» — представників різних напрямків сільгоспвиробництва та готові ними поділитися!

Першим привітальне слово бере міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

«Шановні фермери! Щиро вітаю із професійним святом Днем працівників сільського господарства! Сьогодні аграрна галузь — один із наріжних каменів фундаменту української економіки. Аграрії забезпечують валютну та економічну стабільність, підтримують національне виробництво. Кожен із Вас самовідданою чесною працею забезпечує розвиток України, як світового аграрного лідера. Аграрна галузь щороку зростає, нарощує експорт, опановує нові високотехнологічні виробництва.

Цей рік видався непростим. Однак попри все ми маємо результати. Ми отримали позитивну оцінку Уряду нашої спільної діяльності і домоглися включення в наступний бюджет новели про повернення 1% від частки сільгосппродукції у ВВП на підтримку малого та середнього фермера. Також ми розглядаємо варіант держпідтримки фермерства «на гектар». Чим більше фермер обробляє, тим більше підтримки від держави він повинен отримувати. Ми продовжуємо роботу з Європейським інвестиційним банком, в контексті надання кредитних коштів для аграрної галузі України на 400 млн євро.

Ще про одне досягнення. Серед того, що зроблено Мінагро за півроку роботи, — це збільшення квот Євросоюзу на нашу аграрну продукцію. Ми запустили в Мінагро офіс підтримки реформ. Уже кілька місяців у відомстві працює спеціальна група експертів. Це вмотивовані та відібрані Єврокомісією у 2 етапи люди, які мають завдання підвищити ефективність нашого аграрного законодавства. І все це ми зробили у міцній спайці з нашими сільгоспвиробниками. З вами і для вас. Сподіваюся, що і надалі, ми не втратимо нашого контакту і разом просуватимемо вітчизняну галузь тільки вперед і вверх».

До привітань приєднується і президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Томич.

«Я від щирого серця вітаю всіх сільгоспвиробників, фермерів, особисті селянські господарства, сімейні ферми, всіх сільськогосподарських виробників, які працюють у селі, які виробляють аграрну продукцію і забезпечують продовольчу стабільність країни. Своєю самовідданою працею у цих дуже складних соціально-економічних умовах у країні, де йде війна, вони забезпечують стабільність і не дають чужоземцям загарбати наші українські землі. Протягом останніх років фермери постійно відправляють партії продуктів на фронт. Тому я безмежно вдячний. Я схиляю голову перед цими трударями за їх працю, самовідданість і бажаю віри, впевненості і оптимізму, що країна буде тією, про яку мріяли наші пращури!»

Привітання сільгоспвиробникам, зокрема тим, хто вирощує технічну коноплю надсилає президент Асоціації «Українська технічна конопля» Олександр Ігнатюк.

«Із задоволенням вітаю всіх коноплярів нашої країни з професійним святом! Конопля завжди була, є і буде найбільш рентабельною культурою. Свого часу її очорнили, а зараз ця галузь знову набирає обертів. Вітаю тих, хто не побоявся і ризикнув. Бажаю, щоб наша конопля робила весь процес роботи ваших господарств максимально рентабельним, а господарство прибутковим. Вітаю також і працівників переробної галузі, систем продажу, інвесторів, які вкладають кошти у розвиток нашої галузі, а також тих, хто займається розробками нових технологій. Зі святом вас!»

Від імені працівників кооперативу «Київський» працівників сільського господарства вітає голова та засновник кооперативу Дмитро Зубаха.

«Від щирого серця вітаємо усіх аграріїв з професійним святом! Бажаємо великих урожаїв та успішних продажів!»

Теплі слова на адресу аграріїв має і президент Академії Органічного Садівництва «Ekogarden» Валентина Лановенко.

«Праця на землі потребує щоденної роботи та відданості своїй справі. Ми з гордістю називаємо себе аграрною державою. Бажаю всім аграріям процвітання, успіхів та отримувати належні плоди своєї праці! Тільки разом ми можемо збудувати хороше майбутнє для наших родин, громад та України в цілому!»

Тим часом, наші читачі теж вітають один одного у соціальній мережі Facebook. Наприклад, виробничий директор ТОВ «Хмільницьке» та талановитий поет Вадим Скрипник привітав колег таким чином.

Нагадаємо, з нагоди свята Kurkul.com проводить конкурс на найкраще привітання. Пишіть їх на нашій сторінці у Facebook. Ми оберемо найкреативніші та найцікавіші і може саме Ви станете власником одного з п’яти Куркульських календарів!

Тим часом, ми вже маємо першого учасника, яким став агроном-агрохімік в СФГ «Дєдов» Василь Сачук.

«Шановні працівники сільського господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

У день професійного свята бажаю вам всім прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!»

До привітань приєднується і Голова Правління ГО «Всеукраїнське Братство Бджолярів України» Тетяна Васильківська.

«Від імені «Всеукраїнського Братства Бджолярів України» і від себе особисто щиро вітаю із професійним святом –Днем працівників сільського господарства! Вітаю кожного, хто працює в полі, на фермі, на пасіці, у теплиці. Вітаю кожного, хто прикладає свої знання і досвід на переробних підприємствах, у аудиторіях і лабораторіях наукових і освітянських аграрних центрів. Вітаю фахівців медіа, що опікуються висвітленням успіхів аграріїв.

Село починається з пасіки. Бджільництво відіграє визначну роль у аграрному секторі України. І ми, бджолярі вважаємо, що в сучасному динамічному і глобальному світі бджільництво повинно вийти за межі нашої вузької галузі і прийняти максимально активну участь у пошуку рішень таких ключових проблем, як забруднення навколишнього середовища і виснаження природних ресурсів, зміна клімату, бідність і соціальна нерівність, культурні бар'єри, пандемії та хвороби. Освоївши одне з найбільших чудес природи — бджолину сім'ю та її продукцію, ми повинні використовувати їх чудодійну силу для того, щоб зробити Україну кращою. Бажаю всім аграріям поєднати свої зусилля для процвітання України, її народу під гаслом нашої організації «Навчимося у бджіл єдності!»

Ми ж приєднуємося до всього вищесказаного та бажаємо, щоб ви завжди відчували себе потрібними та мали гідну винагороду за свою працю!

Kurkul.com продовжує збирати привітання з нагоди свята. Тому слідкуйте за оновленнями!

Виконано за допомогою Disqus
Матеріали за темою