Фермери запитують — експерти відповідають!

Поставте свої запитання АгроЗнавцям!

Служба новин 12 квітня 2017 241 0

У будь-якій роботі дуже важливою є підтримка та спільний пошук правильних рішень разом з колегами. Адже коли від нас вимагають швидких дій, але ми не знаємо як оперативно вирішити проблему, часто доводиться звертатися за порадою до знайомих, а ще частіше — просто шукати відповіді в інтернеті. Та наскільки точною є ця інформація і що ви знаєте про компетентність «людини з екрану», чиєю порадою вирішили скористатися?

Kurkul.com вирішив позбавити фермерів та агрономів від таких проблем. Ми запускаємо новий проект АгроЗнавці, у рамках якого ви зможете отримати швидкі, компетентні, експертні відповіді на усі запитання, що вас турбують.

Тематика запитань не буде обмежуватися лише агрономією: юриспруденція, бухгалтерія, інженерія та подекуди навіть менеджмент — розкриємо всі теми, що стосуються вашої роботи.

Kurkul.com стане онлайн-майданчиком, де ми збиратимемо та зберігатимемо відповіді на усі питання у галузі сільського господарства. Ви завжди легко зможете знаходити ці лекції, відеоуроки на нашому сайті за назвою «Агрознавці» та зберігати собі на телефон чи комп’ютер усі матеріали.

Якою буде система?

Наразі ми створили стартову сторінку проекту, на якій і відбуватимуться всі оновлення, оновлюватимуться теми та публікуватимуться запитання/відповіді.

Наприклад, ми оголошуємо перші теми, на які готові збирати ваші запитання. Перелік тем ви завжди можете побачити тут.

Протягом трьох днів з моменту оприлюднення тем ми чекатимемо на ваші запитання, які потрібно надсилати нам, заповнивши спеціальну анкету. Через тиждень на нашому сайті ви зможете знайти відео та текст, у якому експерти галузі відповідають на питання, що вас хвилюють.

Окрім цього ми також періодично публікуватимемо рекомендації бувалих агрономів та експертів та лекції про особливості вирощування с/г культур.

Вже зараз першими готові поділитися практичними знаннями та надати свої відповіді експерти компанії BASF.

Тож до Вашої уваги три теми, в рамках яких, ви можете отримати відповіді від експертів BASF:

Маєте запитання на ці теми? Заповнюйте анкету і досвідчені фахівці розбиратимуться саме у вашій проблемі.

До того ж за найкращі питання ви маєте можливість отримати футболку АгроЗнавець місяця!

Слідкуйте за проектом та беріть участь — буде цікаво та пізнавально!

Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 19° ... + 14°

Вітер

3.3м/с

Опади

0мм

Вологість

68%

Матеріали за темою