Техніка Bühler

Ферма з елеваторною «начинкою»: обладнання Bühler (ВІДЕО)

Служба новин 23 лютого 2018 770 0

Ринок елеваторного обладнання розвивається дуже стрімко, і досвідчені елеваторщики постійно шукають нові технологічні рішення для очистки, лущення і сортування зерна. Зерноочисні комплекси та силоси для зберігання можна зустріти і на фермах, але не у всіх вони є. Це обладнання допомагає очистити насіннєвий матеріал від рослинних решток, стебел, листя, насіння бур’янів та сміття. Тут на допомогу аграріям може прийти компанія Bühler — швейцарський концерн, який має 150-річний досвід у технології переробки зерна. Штат компанії налічує 11 тис. співробітників у більш ніж 140 країнах світу. В Україні концерн представлений з 2006 року.

Компанія надає комплексні рішення: від силосних зерносховищ до великих зернових терміналів. Також є виробником машин, обладнання та технологічних ліній для сушіння та охолодження зерна, надає послуги з переміщення транспортерами, зберігання, очищення, сортування і завантаження/розвантаження морських і річкових суден та ін.

Плющильний верстат OLFB

Плющення олійного насіння є важливим фактором у процесі екстракції олії. Тому що для досконалого проникнення реагенту, жирові клітини насіння повинні бути розкриті повністю. Високопродуктивний плющильний верстат OLFB компанії Bühler успішно застосовується в переробці насіння олійних для плющення подрібнених соєвих бобів і м'якого насіння олійних: соняшнику, ріпаку та кукурудзяних зародків.

У плющильному верстаті OLFB використовуються високоефективні новітні технології, досягаючи продуктивності виробництва до 500 тонн продукту на добу. Високоякісні вальці з відцентрового двошарового лиття і запатентована компанією Bühler система ущільнення кінців вальців знижують знос і залишковий вміст масла в екстракційному шроті до 15 %.

Особливість конструкції приводу плющильного верстата полягає у верхньому розташуванні єдиного приводу, встановленого прямо на обладнанні. Іншими інноваціями OLFB є інтегрований гідравлічний вузол й сучасна система управління.

Сепаратори зерноочисні TAS LAAB

Обробка та очищення зерна й інших сипучих матеріалів є важливою складовою на кожному переробному підприємстві. Метою цих процесів є поліпшення придатності зерна до зберігання та його якості. Процедура допомагає запобігати захворюванням, поліпшити і правильно сформувати хід виробництва.

Завдяки високій щільності сита і принципу плоского розсівання досягається висока продуктивність. Машини сімейства TAS були розроблені для безперервної експлуатації (24/7), щоб відповідати найвищим вимогам замовників.

Вальцевий подрібнювач OLCC

Високотехнологічний вальцевий подрібнювач OLCС є справжнім універсальним пристроєм: він може застосовуватися не тільки для подрібнення олійних культур, а також для зернових і злаків.

Подрібнювач OLCC поєднує у собі високу продуктивність та гнучкість, причому процес подрібнення займає зовсім небагато часу. Повний локальний та дистанційний контроль над усіма ключовими функціями забезпечує широкі можливості автоматизації.

Зацікавились? Більше інформації шукайте тут.

Виконано за допомогою Disqus

+ 33° ... + 16°

Вітер

1.3м/с

Опади

0мм

Вологість

44%
Матеріали за темою