Реклама
355
41 рік

Безус Роман Миколайович

Тренер з фінансової грамотності в кооперативах від компанії Сoop Аcademy

Освіта:

  • Закінчив Дніпровський державний аграрно-економічний університет.

Кар'єра:

  • 2016-2017 рр. — завідувач кафедри маркетингу в Дніпровському державному аграрно-економічному університеті.
  • 2017 р. — тренер з фінансової грамотності в кооперативах від компанії Сoop Аcademy.

Цитати:

  • «З понад однієї тисячі СОК ми змогли ідентифікувати лише 99 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, які ведуть свою господарську діяльність. На жаль, ми не мали ресурсів, щоб провести діагностику, яка кількість кооперативів веде свою діяльність у відповідності до кооперативних принципів. Але наш досвід свідчить, що успіху розвитку кооперативу сприяє його членство в Об’єднанні сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах (ОСОК) — так званих кооперативах другого рівня». (Кurkul.com, 2018 р.)
  • «Такі об’єднання в Україні вже є і ми, наприклад, працюємо з двома — «Господар» та «Рівноправність». Якщо говорити про ОСОК «Господар», то навколо нього створено відповідну інфраструктуру, яка допомагає кооперативам працювати та вести господарську діяльність, а їх членам — підвищувати ефективність виробництва та покращувати якість продукції. Це Демонстраційна ферма СП «Молочарське», Dairy Management System, Кооперативна академія. Наша місія — показати діючу, самостійно функціонуючу модель кооперації в Україні, яка відповідає міжнародному досвіду та принципам кооперації». (Кurkul.com, 2018 р.)
Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.

Реклама