573

Челомбітко Андрій Федорович

Начальник управління карантину рослин Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів

Кар'єра:

  • Займав посаду заступника директора департаменту фітосанітарної безпеки — начальника управління фітосанітарної безпеки.
  • 2017 р. — став переможцем за результатами конкурсу на заміщення відповідної посади, головний фітосанітарний інспектор України.

Цитати:

  • «Деякі країни Азії, Америки висувають певні вимоги в сфері регулювання імпорту рослин, що і є певним бар'єром у міжнародній торгівлі. Наприклад, деякі види карантинних організмів для країн-партнерів в міжнародній торгівлі для України такими не є. У результаті складно виконувати вимоги, які стосуються збудників хвороб рослин (фітопатології), особливо якщо такі організми не є карантинними для України». (Сonsumer.gov.ua, 2016 р.)
  • «На сьогодні ведуться роботи з підписання договору з Кубою щодо експорту кукурудзи. Також до Держпродспоживслужби через посольство України в КНР надійшов проект протоколу з експорту українського шроту соняшникового, з яким ми продовжуємо роботу вже другий рік». (Сonsumer.gov.ua, 2016 р.)

Конфлікти:

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.